<
eforea™ Spa’dan babaları canlandıracak hediye paketi

Hilton İstanbul Bomonti’nin Ödüllü eforea™ Spa’sından Babalar Günü’ne Özel İndirimli Paket

Hilton İstanbul Bomonti’de yer alan World Luxury Spa Awards ödüllü eforea™ Spa, Babalar Günü’nde babasına özel bir bakım hediye etmek isteyenlere çok özel paket sunuyor. Yoğun çalışma temposunda kendine vakit ayırmayı unutan tüm babalar için özel bir tazelenme ve yenilenme fırsatı sunacak olan Babalar Günü Bakım Paketi, 10-16 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak.

05 Haziran 2019 - 11:54

İstanbul’un en büyük oteli Hilton İstanbul Bomonti’nin ödüllü eforea™ Spa’sı, tüm babaların Babalar Günü’nü, 10-16 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak; cazip fiyat avantajına sahip çok özel bir bakım paketiyle kutluyor. Babaların ihtiyaçları göz önüne alınarak oluşturulan Babalar Günü Bakım Paketi, eforea™ Spa ayrıcalığıyla sunulan “Geleneksel Türk Hamamı” ve uzman terapistlerin uyguladığı “Ağrı Kesici Sırt Masajı”ndan oluşuyor.

eforea™ Spa’dan babaları canlandıracak hediye paketi

eforea™ Spa’nın, babasına yenilenme keyfini hediye etmek isteyenler için hazırladığı Babalar Günü Bakım Paketi, kese yöntemi ile cildin nefes almasını ve canlanmasını sağlayacak geleneksel Türk hamamı ritüeli ile başlayacak; cildin ölü hücrelerden arınmasının ardından ise ısıtılmış mermer yatak üzerinde yapılacak köpük masajı ile devam edecek. Özellikle yoğun stres altındaki kişilerde enerji kanallarının açılması ve duyuların yumuşatılması için tercih edilen “Ağrı Kesici Sırt Masajı” ise babanıza ihtiyacı olan rahatlamayı ve dinginliği hediye edecek.

14 bakım odası, 3 Türk hamamı, sauna-buhar odaları, açık-kapalı yüzme havuzları ve lüks bakım hizmetleriyle misafirlerine benzersiz bir Spa deneyimi sunan Avrupa’nın ödüllü en büyük eforea™ Spa’sının 70 dakika sürecek Babalar Günü Bakım Paketi, 430 TL yerine 360 TL’lik özel fiyatıyla sunulacak.

Hilton İstanbul Bomonti’nin içinde yer alan ve her gün 12:00-22:00 saatleri arasında hizmet veren eforea™ Spa’nın Babalar Günü Bakım Paketi ile ilgili ayrıntılı bilgiye 0212 708 31 05 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: sadeiletisim.com
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x