Edenred Türkiye Kadın Yelken Takımı, Deniz Kızı Yelken Kupası'nda 2'nci oldu

Türkiye Yelken Federasyonu himayesinde 7 Eylül 2019 Pazar günü İstanbul’da gerçekleştirilen Deniz Kızı Yelken Kupası’nda Edenred takımı ikinci oldu...

09 Eylül 2019 - 17:41 - Güncelleme: 09 Eylül 2019 - 17:47

Ticket Restaurant markası ile dünyada yemek çeklerinin kurucusu Edenred’in kadın çalışanlarından oluşan ekip, sosyal sorumluluk projelerine destek olmak ve farkındalık yaratmak için yarıştı. Yarıştan elde edilen gelirin büyük bir kısmı Anne Çocuk Eğitim Vakfı AÇEV’e bağışlandı.

Özge İmre, Pınar Açıköz, Kübra Öner, Sema Ayık, Burcu Ünlü, Burcu Bozkurt ve Şebnem Gökdeniz’den oluşan Edenred Kadın Yelken Takımı büyük bir başarıya imza attılar. Caddebostan açıklarında gerçekleşen ve Kalamış Marina’dan start alan Deniz Kızı Yelken Kupası oldukça çekişmeli geçti. Edenred Kadın Yelken Takımı ilk yarışları olmasına rağmen ikincilik kupasının sahibi oldu.

Türkiye’nin ilk ulusal yelken kupası olma özelliği taşıyan ve bu yıl 4. düzenlenen Deniz Kızı Ulusal Kadın Yelken Kupası, kadınların yelken sporuna olan ilgisini desteklemeyi ve geliştirmeyi, yeni sporcular yetiştirmeyi ve kamuoyunda yelkene olan ilgiyi arttırmayı amaçlıyor. İstanbul’da gerçekleştirilen Kupa’nın önümüzdeki yıllarda gelenekselleşmesi ve uluslararası nitelik kazanması hedefleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'in Kent Konseyleri Efes Selçuk'ta buluştu
İzmir'in Kent Konseyleri Efes Selçuk'ta buluştu
Alkışlar ‘Karanlık Çökünce’ye…
Alkışlar ‘Karanlık Çökünce’ye…