DuckTales Disney Channel'da başlıyor…

“DuckTales”, Donald Duck’un doğum günü 9 Haziran’dan itibaren her hafta sonu Disney Channel’da!..

DuckTales Disney Channel'da başlıyor…
30 Mayıs 2018 - 23:36

Donald Duck’un amcası; Cin, Can ve Cem’in ise büyük amcası; Disney’in zeki, cesur ve maceracı kahramanı Varyemez Amca’nın başrolde olduğu ördek ailesinin eğlenceli hikayesini konu alan DuckTales, Disney Channel ekranlarında çocuklar ve ailelerle yeniden buluşuyor. Aile değerlerinin önemine eğlenceli maceralar üzerinden vurgu yapan DuckTales, 9 Haziran’dan itibaren her hafta sonu 10:30, 15:30, 19:45 ve 22:30 saatlerinde Disney Channel’da!

Ailelerin güvendiği, çocukların çok sevdiği kaliteli ve eğlenceli içeriklerin adresi Disney Channel; Haziran ayında ekranlara gelecek, bir zamanların unutulmaz Emmy ödüllü klasiklerinden DuckTales ile tüm aileye hep birlikte keyifle izleyebilecekleri bir içerik hediye etmenin yanı sıra, milenyum ebeveynlerini nostaljik bir yolculuğa çıkarmayı da hedefliyor. “En büyük hazine ailedir” vurgusuyla aile değerleri ve farklılıkların öneminin altını çizen DuckTales, ördek ailesinin komik, gizemli, sıcak, duygusal ve hafif haylazlıklarla dolu yepyeni maceralarına klasik tema şarkısı eşliğinde çocukları ve aileleri ortak ediyor.

Seride bütün karakterler bir arada!

Yepyeni serüvenlerde Varyemez (Scrooge McDuck) zeki, özgüvenli ve her zaman risk almaya hazır, zengin ve yaşlı bir ördek olarak çocuklar ve ailelerle yeniden buluşurken, tüm kahramanlar birbirinden renkli karakter özellikleri ile ön plana çıkacak. Kararlı, güçlü ve ailesine son derece düşkün Donald (Donald Duck); Varyemez’in sürüklediği riskli maceralarda her zaman mantıklı çözümler bulan, sorumluluk sahibi ve üçüz yeğenlerin 3 saniye ile en büyüğü Cin ( Huey Duck); özgürlüğüne düşkün, haylaz kardeş Can (Dewey Duck); kıvrak zekalı, lüksü ve parayı seven, en küçükleri Cem (Louie Duck) eğlenceli ve komik maceraların her türlü zorluğunu birlikte aşacak.

Aşırı korumacı büyükannesi ile Varyemez’in evinde yaşayan, büyükannesinden savunma dersleri alan ve malikenin dışına çıkamayan Webby; eski bir ajan olan ve Varyemez’in teklifini kabul ederek güvenliğini üstlenip evinin kahyası olan Webby’nin büyükannesi Bayan Beakley (Mrs. Betina Beakley) ve Varyemez’in koca kalpli korkusuz pilotu Çılgın Pilot (Launchpad Mc Quack) dDisney Channel’ın yeni çizgi filmi DuckTales’de hikayelerin vazgeçilmez kahramanları arasında yer alacak.

Varyemez ve üçüzler yeni maceralara atılıyor!

Girişimci, profesyonel, maceracı ve kocaman bir servetin sahibi Varyemez, 10 yıl önce yeğeni Donald ve Della ile çılgın ve tehlikeli maceralara atılıyordu. Hayat çok güzel ve eğlenceliydi. Ancak bilinmeyen bir nedenle maceraları durmuştu.

Bugün ise Varyemez macera şapkasını çıkarmış durumda. Sadık kahyası Mrs. Beakley ve torunu Webby de bu durumun farkında. Varyemez’in koca yürekli ve korkusuz dostu Çılgın Pilot da yine aramızda.

Della’nın üçüzleri Can, Cin ve Cem ise aşırı korumacı, risk almaktan kaçan amcaları Donald ile yaşamakta. Üçüzler yeni maceralara ve tehlikelere atılmak isterken, amcaları Donald’ın gözü hep üstlerinde olacak.

Son dakika çıkan bir durum nedeniyle amcaları Donald, üçüzleri Varyemez’e emanet edince, Varyemez için macera kapıları da açılıyor. Ördekler, kocaman bir aile olmaya hazırlar!

Disney’in efsane klasiklerinden DuckTales ve ördek ailesinin eğlence dolu yepyeni maceraları 9 Haziran’dan itibaren her hafta sonu 10:30, 15:30, 19:45 ve 22:30’da Disney Channel’da çocuklar ve aileleriyle buluşuyor.

Disney Channel Hakkında: The Walt Disney Company çatısı altında yer alan kanalların amiral gemisi Disney Channel, 12 Ocak 2012’de Türksat 2A uydusu üzerinden şifresiz yayına başlamasıyla birlikte günümüzde ülke genelinde erişimini 14.6 milyonu aşkın haneye çıkarmıştır. Ocak 2012’de açılan Disney Channel Türkiye Facebook sayfasının hâlihazırda 1,5 milyonun üzerinde takipçisi bulunmaktadır. Disney Channel Türkiye Instagram sayfası ise Kasım 2017’den itibaren çocuklar ve ailelerle buluşmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Metaverse ciddi bir küresel proje
Metaverse ciddi bir küresel proje
TESK'ten hükümete "Esnafın emeklilik prim günü 7 bin 200'e indirilsin" çağrısı
TESK'ten hükümete "Esnafın emeklilik prim günü 7 bin 200'e...