<
Domino’s Sıcak Takip Uygulaması ile pizzanı takip et

Domino’s Sıcak Takip Uygulaması ile pizzanı takip et

Domino’s Pizza, 2019’da da müşterilerine lezzeti, en uygun fiyata, en hızlı şekilde ulaştırıyor. Marka, Domino’s mobil uygulamaları veya domino’s.com.tr’den sipariş verenlere yeni indirimler sunuyor. Yenilenen kampanyaları, mobil uygulama ve domino’s.com.tr adresinden izleyebilen Domino’s sevenler, Sıcak Takip Uygulaması ile de siparişlerini canlı takip edebiliyor.

14 Ocak 2019 - 12:14

Yeni yıla Domino’s tutkunlarını çok mutlu edecek bir kampanyayla giren Domino’s Pizza, leziz ve doyurucu lezzetlerini müşterilerine en uygun fiyata, en hızlı şekilde sunmaya devam ediyor. Markanın, mobil uygulama ve dominos.com.tr üzerinden takip edilebilen indirimli kampanyaları, düzenli olarak yenileniyor. İndirimli kampanyalardan yararlanmak için tek yapılması gereken pizza, ekmek arası lezzetler, tavuk, patates ve tatlı çeşitlerinden birini seçip Domino’s mobil uygulma ya da dominos.com.tr’den sipariş vermek!

İndirimli fiyatlarının yanı sıra siparişlerini, adresine en hızlı şekilde ulaştıran marka, Domino’s Sıcak Takip Uygulaması ile de “Siparişim nerede kaldı?” sorusuna anında cevap veriyor. Müşteriler Sıcak Takip sayesinde siparişlerinin durumunu cep telefonundan takip edebiliyor. Pizzanın ne zaman fırından çıktığı, kuryenin kaç sokak uzakta olduğu, siparişin kaç dakika sonra kapıya ulaşacağı bu uygulama üzerinden canlı izleniyor.

Sahip olduğu teknolojik alt yapısıyla, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam eden Domino’s, lezzeti ve fiyat politikasıyla müşteri memnuniyetini arttırmayı sürdürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
83. Uluslararası Bergama Kermesi'ne coşkulu açılış
83. Uluslararası Bergama Kermesi'ne coşkulu açılış
Toprağımız için El Ele
Toprağımız için El Ele