Domino's'tan Euroleague'e dev destek

Türkiye’de evlere servisin öncüsü Domino’s, 2021-2022 sezonunda da Avrupa’nın en prestijli basketbol organizasyonu EuroLeague’in resmi sponsorluğuna devam ettiğini duyurdu. Sponsorluk iletişiminde geçen yıl olduğu gibi bu yıl da “Domino’s sporu besler” sloganını kullanan pizza devi, sponsorluk detaylarını aktarmak üzere 27 Eylül Pazartesi günü bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıya DP Eurasia Group CEO’su Aslan Saranga, Domino’s Pazarlama ve Satış Direktörü Pınar Lafçı Togay ve EuroLeague Kurumsal Ortaklıklardan Sorumlu Direktör Kimon Stefos katılım sağladı.

Domino's'tan Euroleague'e dev destek
27 Eylül 2021 - 18:37
Domino's EuroLeague resmi lezzet sponsorluğuna devam ediyor  
Kurumsal stratejisinin önemli bir parçası olan 360 derece pazarlama yaklaşımıyla yatırımlarını kesintisiz sürdüren Domino’s, uluslararası profesyonel basketbol organizasyonu EuroLeague’in resmi lezzet sponsorluğunu devam ettirdiğini duyurdu. 


Domino’s, 2023 yılına kadar sürecek olan sponsorluk anlaşmasına ilişkin detayları paylaşmak üzere 27 Eylül’de basın mensuplarıyla bir araya geldi. Toplantıya DP Eurasia Group CEO’su Aslan Saranga, Domino’s Pazarlama ve Satış Direktörü Pınar Lafçı Togay ve EuroLeague Kurumsal Ortaklıklardan Sorumlu Direktör Kimon Stefos katıldı. 

Toplantıda konuşan DP Eurasia Group CEO’su Aslan Saranga, “Herkesin keyifli vakit geçirmeye  ihtiyaç duyduğu bir dönemde, tüketicilerimizle  her yerde beraber olma misyonumuzu spor ve basketbol tutkunlarına yönelik bir desteğe taşımaya karar vermiş ve EuroLeague resmi lezzet sponsorluğumuzu geçen yıl başlatmıştık.  Bu yıl da aynı yaklaşımımızı koruyarak sponsorluğumuza devam ediyoruz. Her şeyden önce Avrupa’nın en prestijli basketbol organizasyonu EuroLeague ile olan partnerliğimiz bizim için gurur verici. Aynı zamanda basketbolun ve basketbol tutkunlarının en heyecan verici anlarına destek sunacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. 

Aslan Saranga şu bilgileri de verdi: “Geçen yılki iletişim dönemimiz boyunca “Domino’s sporu besler” mesajımızı güçlü bir şekilde duyurup sponsorluğumuza dair toplamda %72 oranında bilinirlik elde ettik ve yatırımımızın 4 katı düzeyinde gelir elde ettik. Final Four iletişimi döneminde ise 1,5 kat yeni müşteri kazandık.  Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da 360 derece pazarlama anlayışımızın dinamizmiyle çok daha geniş kitlelere erişim sağlayacağımıza inanıyoruz.” 

EuroLeague Kurumsal Ortaklıklardan Sorumlu Direktör Kimon Stefos ise "Bugün burada sizlere Domino’s gibi ikonik bir markanın bize olan güvenini yenilediğini duyurmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Küresel çapta başarıya ulaşmış iki kurumsal yapının bu uzun süreli ilişkisi asla tesadüf değil. Bu anlaşma, yarışmalarımızın popülaritesindeki artışın,  kulüplerimiz ve partnerlerimizle birlikte yaptığımız çalışmaların olumlu sonuçlarının bir başka göstergesi. 2020 yılından bu yana belirli bir stratejik planlama doğrulusunda, ne istediğimizi bilerek ortak hedeflerimize ulaşmaya odaklandık. Küresel etkimizi geliştirmenin yanı sıra hedef kitlelerimizle etkileşimimizi arttırdık. Sayın Aslan Saranga'ya EuroLeague’e güveni için bir kez daha teşekkür etmek istiyorum” ifadelerini kullandı.
 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK Partili Kaya: Karabağlar'ı CHP'nin insafına terk etmeyeceğiz!
AK Partili Kaya: Karabağlar'ı CHP'nin insafına terk etmeyeceğiz!
Gelecek Partisi Sözcüsü Serkan Özcan Foça'da...
Gelecek Partisi Sözcüsü Serkan Özcan Foça'da...