Dokuz Eylül Rotary'den dijitalleşme toplantısı

Dokuz Eylül Rotary Kulübü’nün online toplantısına konuk olan İnci Holding Yönetim Kurulu Üyesi Perihan İnci, dünyadaki teknolojik değişim ve dönüşümün hız kesmeden devam ettiğini, bu dönüşüme acilen ayak uydurulması gerektiğini söyledi.

Dokuz Eylül Rotary'den dijitalleşme toplantısı
19 Ekim 2020 - 09:34
Perihan İnci: "Dijital dönüşüme ayak uydurmalıyız"
Uluslararası Rotary 9. Grup Kulüpleri, TÜSİAD Sanayide Dijital Dönüşüm Görev Gücü Başkanı ve İnci Holding Yönetim Kurulu Üyesi Perihan İnci’yi ağırladı. İnci, toplantıda dijitalleşen dünya ve getirdiği yenilikler hakkında bilgi verdi.

Uluslararası Rotary 9. Grup Kulüpleri (Alsancak, Kordon, Güzelyalı, Dokuz Eylül, Varyant, Buca) Dokuz Eylül Rotary kulübü ev sahipliğinde düzenlenen online toplantıda bir araya geldi. Dijitalleşmedeki son gelişmelerin masaya yatırıldığı toplantıya TÜSİAD Sanayide Dijital Dönüşüm Görev Gücü Başkanı ve İnci Holding Yönetim Kurulu Üyesi Perihan İnci konuk oldu. İnci; teknolojinin getirdiği yeni dünya düzeni ve sürdürlebilirlik konularına değinerek “Pandeminin neticesinde online iletişim, sanal seyahatler arttı. Alışkanlıklarımız değişti” dedi. İnci ayrıca dijitalleşmenin beraberinde getirdiği sanal gerçeklik, DLT teknolojileri, dijital para, yapay zeka, ödeme sistemleri, robotik gibi kavramlara da dikkat çekti.

Dijitalleşme adımları
Dokuz Eylül Rotary Kulübü Başkanı Betül Elmasoğlu ise 2020-2021 döneminde, Rotary Kulüpleri olarak ‘dijitalleşme’ ve ‘endüstri 4.0’ konularına çok önem verildiğini belirtti. Elmasoğlu “Sağlıklı iletişim ve işbirliğini kolaylaştıran dijital uygulamalar, günümüzde giderek daha önemli hale geliyor. Globalleşen dünyamızda bu uygulamalara olan ihtiyaç günden güne artıyor. Artık dijitalleşme adına atılacak her adım bizim için büyük önem taşıyor” diye konuştu. Toplantı sonunda, katılımı için Perihan İnci’ye Uluslararası Rotary 9. Grup Kulüpleri adına teşekkür belgesi takdim edildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Nestlé Türkiye, KAGİDER Ortaklığıyla Geleceğin Kadın Liderlerini Yetiştirecek
Nestlé Türkiye, KAGİDER Ortaklığıyla Geleceğin Kadın...
Melih Özkaya: "Mesleğime olan aşkım sayesinde mutlulukla, heyecanla yapıyorum işimi"
Melih Özkaya: “Mesleğime olan aşkım sayesinde mutlulukla,...