Doğa ile iç içe bir şehir kaçamağı: Hilton Istanbul Maslak

Hafta sonunuzu İstanbul’a geçirmek istiyor, yahut şehrin merkezinde tatlı bir kaçamak yapmayı planlıyorsanız, sizin için eşsiz bir önerimiz var: Hilton Istanbul Maslak

Doğa ile iç içe bir şehir kaçamağı: Hilton Istanbul Maslak
24 Ağustos 2020 - 08:56
Şehrin merkezinden doğaya dokunmaya hazır mısınız?

Maslak’ta konumlanan Hilton oteli, seyahat etmek için hazır hissettiğinizde güvenle hizmet vermek adına sizleri bekliyor.

Hilton Istanbul Maslak, şehirdeki mükemmel konumu, deneyimi, profesyonelliği ve misafir memnuniyetine odaklı hizmet anlayışı ile İstanbul’un merkezinde konaklayarak doğayla iç içe olmak isteyen tüm misafirlerini bu deneyime davet ediyor.

Hafta sonunuzu İstanbul’a geçirmek istiyor, yahut şehrin merkezinde tatlı bir kaçamak yapmayı planlıyorsanız, sizin için eşsiz bir önerimiz var: Hilton Istanbul Maslak

Hilton Istanbul Maslak’ın squash kortunda tüm stresinizi atarken, Survivor 2020 olimpiyat sporcusu Elif Gören’in önderliğinde ruhunuzu yenileyerek gevşeyeceğiniz pilates ve fitness derslerine katılabilir, veya Ocean Spa’dan randevu alarak birbirinden özel terapi tekniklerini deneyimleyebilirsiniz.

Doğa ile iç içe bir şehir kaçamağı
İdeal konumu ile şehrin birçok cazibe merkezine dakikalar içerisinde ulaşabileceğiniz Hilton Istanbul Maslak’ta konaklarken, dört mevsimi ayrı güzel Belgrad Ormanı’nda trekking keyfini çıkarabilirsiniz.

Ödüllü şefin ellerinden gurme lezzetler
Her türlü detayın düşünüldüğü Hilton Istanbul Maslak’ın gurme mutfağında, sizin için özenle hazırlanan lezzetlere hayran kalacaksınız. Güne, doyurucu bir kahvaltı veya besleyici hafif seçeneklerle başlayabilir, yalnızca taze ürünler kullanarak hazırlanan yenilikçi lezzetleri deneyimleyebilirsiniz.

Çalışanlara özel “Frontline Thanks” kampanyası
Koronavirüs döneminde ön saflarda çalışan profesyonellere teşekkür etmek amacıyla “Frontline Thanks’’ adı altında global bir kampanya başlatan Hilton Istanbul Maslak, çalışanlara tatillerinde %25’e varan tasarruf sağlıyor. Hilton markası, Sağlık ve Sosyal Bakım, Eğitim ve Çocuk Bakımı, Temel Kamu Hizmetleri, Yerel ve Ulusal Devlet Görevlileri, Ordu Personeli, Yiyecek ve Diğer Gerekli Ürünler, Kamu Güvenliği ve Ulusal Güvenlik, Ulaşım, Kamu Hizmetleri, İletişim ve Finansal Hizmetler çalışanları için geçerli bu kampanyada, çalışanların rahatlaması, yenilenmesi ve enerji depolaması adına ihtiyaç duydukları her şeyin keyfini çıkarmaları için çalışıyor.

Hilton Istanbul Maslak ekibi, alışık olunan Hilton misafirperverliği ile yeni normalleşme sürecinde de misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur...
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel...