Dikili'ye Hem Açık Hem Kapalı Düğün Salonu Kazandırılıyor!

Dikili Belediyesi, ilçeyi daha modern, daha yaşanabilir ve daha güzel bir yer haline getirmek için çalışmalarına devam ediyor. Dikili Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılacak Açık-Kapalı Düğün Salonu'nun temel atma töreni Salimbey Mahallesi'nde gerçekleştirildi.

Dikili'ye Hem Açık Hem Kapalı Düğün Salonu Kazandırılıyor!
14 Haziran 2024 - 10:40

Dikili’de Düğün Salonu Temeli Atıldı

Dikili Belediyesi tarafından ilçeye müjdeler yağmaya devam ediyor. Son olarak, Salimbey Mahallesi'nde inşa edilecek Açık-Kapalı Düğün Salonu'nun temel atma töreni gerçekleşti.
4270 metrekarelik alana kurulacak düğün salonunda, gelin odası, idare odası ve bebek bakım odası da yer alacak. 2024 yılının sonunda tamamlanması planlanan düğün salonu, Dikili'ye modern ve ferah bir düğün imkanı sunacak.

Temel atma törenine muhtarlar, meslek odaları başkanları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Törende konuşan Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, şunları söyledi: “Dikili’mizin önemli bir eksiğini giderecek Dikili Belediyesi Açık-Kapalı Düğün Salonu’nun temelini atmanın gururunu yaşıyoruz. Ekonomik koşulları göz önüne aldığımızda hemşehrilerimizin  bütçesine uygun bir düğün salonunu Dikili’mize kazandırıyoruz. En mutlu günlerinde çocuklarının mürüvvetlerini görecekler. Düğün Salonumuz Dikili'mize hayırlı olsun."

Dikili Belediyesi Açık-Kapalı Düğün Salonu, ilçenin düğün ve etkinlik ihtiyacını karşılayacak önemli bir tesis olacak. Modern tasarımı ve geniş kapasitesi ile Dikili'ye değer katacak olan düğün salonu, Dikili halkının keyifli ve unutulmaz düğünler yapmalarına imkan sağlayacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur...
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel...