Digiturk'te Haftanın Öne Çıkanları

Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk, her yaşa ve her zevke uygun özel kanalları ile birbirinden farklı dizi, film ve belgesel içeriklerini izleyicileriyle buluşturmaya devam ediyor.

Digiturk'te Haftanın Öne Çıkanları
05 Haziran 2020 - 12:49

Evde her zamankinden fazla vakit geçirilen şu günlerde Digiturk’ün özel kanalları ve beIN CONNECT gişe rekortmeni yerli ve yabancı filmleri, dünyada izlenme rekorları kıran dizileri, birbirinden popüler ve kaliteli belgesel içeriklerini izleyicilerine sunmaya devam ediyor.

Digiturk ve beIN CONNECT’te bu haftanın öne çıkan içerikleri şöyle;

The Beatles’sız Bir Dünya “Yesterday” ile beIN MOVIES PREMIERE’de!

Yönetmenliğini Danny Boyle’un üstlendiği, başrollerini Himesh Patel, Lily James ve Sophia Di Martino’nun paylaştığı “Yesterday”, 7 Haziran Pazar günü saat 21.00’da beIN MOVIES PREMIERE’de!

“Yesterday”, dünyada kendisinden başka kimsenin efsanevi müzik grubu The Beatles'ı bilmediğini fark eden bir adamın hikayesini konu ediyor. Jack Malik, küçük bir İngiliz kasabasında yaşayan ve ünlü olma hayalleri yavaş yavaş suya düşen bir şarkıcı ve söz yazarıdır. Ancak her şey kötü gitse bile çocukluğundan beri yanında olan en yakın arkadaşı Ellie onu sonuna kadar desteklemeye devam eder. Tüm dünyada elektriklerin gittiği gizemli bir olay sırasında bir kaza geçiren Jack uyandığında şoke edici bir gerçekle yüzleşir: Dünyadaki kimse The Beatles grubunun varlığından haberdar değildir. Durumdan faydalanmaya karar veren Jack gelmiş geçmiş en iyi müzik grubunun şarkılarını kendisininmiş gibi söylemeye başlar. Amerikalı bir temsilci olan Debra’nın da yardımıyla şöhret basamaklarını hızla çıkar. Ancak yıldızı parladıkça, her zaman ona inanan Ellie’yi kaybetmeye başlar. Eski hayatından uzaklaşan Jack, geç olmadan ait olduğu yere geri dönmeli ve tek ihtiyacının aşk olduğunu kanıtlamalıdır.

Rusya’nın 2020 Oscar Adayı “Uzun Kız” beIN CONNECT’te!

2.Dünya Savaşı sonrasında, Leningrad’da normal bir hayat kurmaya çabalayan iki genç kadının hikayesini anlatan, birçok festivalden ödülle ayrılan ve en son Rusya’nın 2020 Oscar adayı olarak seçilen “Uzun Kız” (Dylda) beIN Connect Festival kategorisinde izleyicilerle buluşuyor.

Yönetmenliğini Kantemir Balagov’un üstlendiği, başrollerini Viktoria Miroshnichenko, Vasilisa Perelygina ve Andrey Bykov’un paylaştığı “Uzun Kız”ın konusu işe şöyle; 1945 yılında sonlanan II. Dünya savaşı, birçok şehrin yıkılmasına, insanların fiziksel ve zihinsel olarak hasar almasına neden olur. Savaşın üzerinden aylar geçmesine rağmen, etkilerinin oldukça taze olduğu bu dönemde yaşayan Iya, cepheden dönen arkadaşı Masha ile hayatlarını yeniden inşa etmeye çalışır. Görüntü itibari ile diğer insanlardan ayrılan Iya, Masha’nın otoritesi altında yaşamaya başlar ve bu durum iki kadının arasındaki ilişkinin farklı boyuta taşınmasına neden olur.

“Küçük Esnaf” ile Kahkaha Tufanına Hazır Olun!

Başrollerinde İbrahim Büyükak, Zeynep Koçak, Gupse Özay ve Cengiz Bozkurt’un yer aldığı “Küçük Esnaf” (Berhudar Sen Misin?) 6 Haziran Cumartesi günü saat 22.00’da beIN MOVIES TURK’te.

Senaristliğini İbrahim Büyükak ve Zeynep Koçak’ın, yönetmenliğini ise Bedran Güzel’in yaptığı “Küçük Esnaf“ın konusu ise şöyle; kendi halinde bir mahalle çilingiri olan Berhudar, babasının tefecilerden aldığı borcu ödeyememesi nedeniyle kendini bir anda mafyaya yüz bin lira borçlanmış olarak bulur. Bu borcu nasıl ödeyeceğini kara kara düşünen Berhudar, bu sırada yolu genç ve güzel bir kadınla kesişince daha da büyük bir çıkmazın içine girer.

“Erkan Can ve Güven Kıraç İle” Hafta içi Her Gün beIN İZ’de!

Usta oyuncular Erkan Can ve Güven Kıraç’ın Selanik’ten Lizbon'a, Budapeşte'den Saraybosna'ya kadar dünyanın pek çok kentini keşfederek, keyifli bir sohbet eşliğinde anlattıkları belgesel serisi “Erkan Can ve Güven Kıraç İle” hafta içi her gün 22.15’te beIN İZ’de.

“Elif ile Lezzet Yolculuğu” Her Cumartesi beIN GURME’de!

Deneyimli Şef Elif Edes Tapan’ın hem gezdiği hem de yöresel lezzetleri tanıttığı programı “Elif ile Lezzet Yolculuğu”, her Cumartesi saat 19.20’de beIN GURME’de.

Sadece mutfağa dair sırların değil, gastronomi ve sanatla bağlantılı birçok alana da uzanan, sıra dışı bir lifestyle programı olan “Elif ile Lezzet Yolculuğu”, her bölümünde doğal ve yerel gıdaların peşine düşüp onlarla ilgili bilgiler aktarıyor, tarifleri keşfediyor, ünlü sanatkâr ve zanaatkarla sohbetleri ekrana getiriyor.

Kredi kartı bilgisi vermeden 30 gün boyunca ücretsiz izleme şansı!

beIN CONNECT’ten popüler dizi, film ve belgeselleri izlemek isteyenler kredi kartı bilgisi vermeden, sadece ad, soyad ve telefon bilgisi ile 30 gün boyunca ücretsiz beIN CONNECT üyesi olabiliyorlar. Deneme süresi sonunda kullanıcılar dilerlerse 14,90 TL’den başlayan fiyatlarla beIN CONNECT üyeliklerini başlatabiliyor. Digiturk üyeleri ise paketlerindeki içerikleri beIN CONNECT’ten ücretsiz izleyebiliyorlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dikili Belediye Başkanı Kırgöz, 100 Günlük Çalışmalarını Değerlendirdi
Dikili Belediye Başkanı Kırgöz, 100 Günlük Çalışmalarını...
Bergama Orman İşletme Müdürü Şahin Dönertaş Hayatını Kaybetti
Bergama Orman İşletme Müdürü Şahin Dönertaş Hayatını...