Dezenfekte Çalışmaları İl Genelinde Devam Ediyor

Koronavirüs salgınına karşı ilk günden bu yana etkin bir mücadele sergileyen Manisa Büyükşehir Belediyesi, dezenfeksiyon çalışmalarını da periyodik bir şekilde sürdürüyor!

Dezenfekte Çalışmaları İl Genelinde Devam Ediyor
17 Kasım 2020 - 14:49
Koronavirüs salgınına karşı ilk günden bu yana etkin bir mücadele sergileyen Manisa Büyükşehir Belediyesi, dezenfeksiyon çalışmalarını da periyodik bir şekilde sürdürüyor. Bu kapsamda kent merkezinde bulunan üst geçitlerde ve il genelinde otobüs durakları, oturma alanları, çocuk oyun grupları gibi toplu kullanım alanlarında da dezenfekte çalışmaları gerçekleştirildi.
 
Tüm dünyayı etkisi altına alan ve insan sağlığını tehdit eden koronavirüse karşı çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde dezenfeksiyon uygulamalarını periyodik olarak gerçekleştiriyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı ekiplerince yürütülen çalışmalar kapsamında kent merkezinde bulunan üst geçitlerde ve il genelinde otobüs durakları, oturma alanları, çocuk oyun grupları gibi toplu kullanım alanları dezenfekte edildi.

Hijyen ve dezenfekte çalışmalarına ilk günden itibaren kararlılıkla devam ettiklerini dile getiren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Vatandaşlarımızın sağlığı için, koronavirüs salgına karşı, ilk günden itibaren tüm ekiplerimiz ile seferber olduk. Bu kapsamda periyodik olarak dezenfekte çalışmamıza devam ediyoruz. Bundan sonraki süreçte de halk sağlığının korunması amacıyla çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İran'daki protestoların perde arkasında neler var?
İran’daki protestoların perde arkasında neler var?
Dijital medyanın toplum ve toplumsal olaylar ile ilişkisi
Dijital medyanın toplum ve toplumsal olaylar ile ilişkisi