Dert Bende filminin galasına yoğun ilgi

Arkadaşlarını yanlış bir evlilikten kurtarma amacıyla onu kaçırmaya çalışan iki yakın arkadaşın yaşadığı olayları komedi şeklinde seyirciyle buluşturan Dert Bende filminin galasında kahkahalar havada uçuştu...

03 Ekim 2019 - 13:38

Oyuncuların yakın dostlarıyla izlenen filmin galası Özdilek Levent AVM’de gerçekleşti. Filmin başrol oyuncularından Ümit Kantarcılar’ın kızı Elis Naz bu özel günde babasını yalnız bırakmadı.

Kantarcılar, “Daha önce çok işler yaptık ve ilk kez bir işin başındayım. Buradaki ekip benim yol arkadaşlarım. Beraber gülmek ve izleyenleri de güldürmek için arkadaşlarımızla yola çıktık ve iş buraya kadar geldi. Jessica ve Onur ile çalışmak çok keyifliydi, iyi ki buradaki isimlerle çalıştım. Bu uzun bir yol hikayesi olduğu için beraber çalışmaya devam edeceğiz. Biz çok eğlenerek bir film çektik. Umarım seyircide izlerken bizim gibi eğlenir” dedi.

Başrol oyuncularından Jessica May ise, “İlk kez sinema filminde yer aldım. Çok güzel bir ekiple çok güzel iş çıkardık. İlk kez bir Türk karakteri canlandırdım ve kendimi daha da çok Türk hissettim. Gişemiz bol olsun” şeklinde konuştu.

Onur Dilber, “Bu işte olmamın en büyük sebebi aslında güzel bir iş çıkardığımızı düşünüyor olmam. Ben bu ekipten çok mutluyum. Kardeş gibi iki arkadaşı oynamak zor birşey ve biz Ümit ile kardeş gibi olduk” şeklinde konuştu. Filmin yönetmeni Berat Özdoğan, “Hayal ettiğimiz işi izliyor olmak bizim için çok heyecanlı. Hikayemiz iki yakın arkadaşın üçüncü arkadaşlaıyla ilgili arkadaşlarını anlatıyor. Sürekli durum komedisi hali izleyenleri” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Normalleşme sürecinde dikkat edilmesi gerekenler
Normalleşme sürecinde dikkat edilmesi gerekenler
Cumhuriyetin 100’üncü yılına 2 bin yıllık Ahmet Buğday’ı tohumu
Cumhuriyetin 100’üncü yılına 2 bin yıllık Ahmet Buğday’ı...