DenizBank’tan Ağustos’ta hayat kolaylaştıran kampanyalar

DenizBank, ihtiyaç odaklı çözümleriyle müşterilerinin hayatını kolaylaştırma anlayışı doğrultusunda, tatil ve yemek harcamalarından bağışlara kadar geniş yelpazede Ağustos ayı boyunca devam edecek kampanyaları hayata geçiriyor.

09 Ağustos 2019 - 20:33

Ağustos ayında öne çıkan kampanyalar şu şekilde;

Tatil ve yemek harcamalarına bonus: 1 - 31 Ağustos tarihleri arasında DenizBank bireysel kredi kartıyla ‘konaklama’, ‘havayolları’, ‘araba kiralama-satış/servis/yedek parça’, ‘seyahat acenteleri/taşımacılık’ ve ‘yemek’ sektörlerinde yapılacak toplamda 250 TL harcamaya 20 TL; 2500 TL ve üzerindeki harcamalara ise 50 TL hediye Bonus Kart sahiplerini bekliyor.

Kampanyadan nasıl yararlanılabilir?: DenizKartım veya SMS ile katılım sağlanan kampanyaya DenizKartım ile katılmak için, telefonunuzda yer alan uygulama üzerinden ‘Hemen Katıl’ butonuna tıklanabilir. SMS katılımı için ise TURIZM yazıp 3280’e gönderilebilir. Kampanyaya katılımların ilk alışverişten önce yapılması gerekmektedir.

Vakıf ve derneklerden yapılacak 500 TL ve üzeri kurban alımı ve bağışlara 3 taksit imkanı: 1-16 Ağustos tarihleri arasında vakıf ve derneklerden DenizBank bireysel kredi kartıyla yapılacak kurban alımı ve bağışlara 3 taksit fırsatı sunuluyor.

Kampanyadan nasıl yararlanılabilir?: DenizKartım veya SMS ile katılım sağlanan kampanyaya DenizKartım ile katılmak için, telefonunuzda yer alan uygulama üzerinden ‘Hemen Katıl’ butonuna tıklanabilir. SMS katılımı için ise BAGIS yazıp 3280’e gönderilebilir. Kampanyaya katılımların ilk alışverişten önce yapılması gerekmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Fatih Gürbüz o eleştirilere yanıt verdi: Kaos üretme çabası...
Fatih Gürbüz o eleştirilere yanıt verdi: Kaos üretme çabası...
Setur Marinaları’na Boot Düsseldorf’ta denizcilerden büyük ilgi
Setur Marinaları’na Boot Düsseldorf’ta denizcilerden büyük...