ÇiçekSepeti Basketbola Desteğini Sürdürüyor

ÇiçekSepeti 1907 FB Engelli Yıldızlar Basketbol Takımı’na Sponsor Oldu

19 Mart 2020 - 23:22

ING Basketbol Süper Ligi’nin resmi sponsorları arasına yer alan ÇiçekSepeti, basketbola olan desteğini sürdürüyor. ÇiçekSepeti, 1907 Fenerbahçe Engelli Yıldızlar Basketbol Takımı’nın da sponsoru oldu.

Online hediye sektörünün lider e-ticaret sitesi ÇiçekSepeti, Türk basketboluna verdiği desteği yeni sponsorluk çalışmalarıyla sürdürüyor. Geçtiğimiz aylarda Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) ile imzaladığı anlaşma neticesinde ING Basketbol Süper Ligi’nin resmi sponsorları arasına katılan ÇiçekSepeti, bu kez 1907 Fenerbahçe Engelli Yıldızlar Basketbol Takımı’nın sponsoru oldu.

Konuya ilişkin bir değerlendirmede bulunan ÇiçekSepeti CEO’su Emre Aydın, şunları söyledi: “ÇiçekSepeti olarak 1907 Fenerbahçe Engelli Yıldızlar Basketbol Takımı’na destek vereceğimiz ve takımın formalarında logomuz yer alacağı için çok gururlu ve mutluyuz. Basketbol sever bir şirket olarak bu spor dalına ING Basketbol Süper Ligi sponsorluğumuz sonrası ikinci bir destek vermek hem çalışanlarımız hem de için müşterilerimiz için değer taşıyor. Aslında tüm spor dallarına ilgili bir şirketiz. Bu nedenle yaptığımız sponsorluk anlaşmalarını bir yatırım olarak değil, spora destek kapsamında değerlendiriyoruz. Bundan sonra da spora desteğimizi sürdüreceğiz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Petrol Ofisi'nde işten çıkarma olmayacak!
Petrol Ofisi'nde işten çıkarma olmayacak!
Koronavirüs salgınının küresel ekonomiye etkileri
Koronavirüs salgınının küresel ekonomiye etkileri