CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel: Belediye başkanlarımızla gurur duyuyoruz!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, CHP'nin adım adım iktidara yürüdüğünü belirterek...

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel: Belediye başkanlarımızla gurur duyuyoruz!
10 Ekim 2021 - 16:52
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Danışma Kurulu Toplantısı'nda partililere hitap eden CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, "Büyük önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün bizlere emanet ettiği Cumhuriyetin ikinci yüzyılını demokrasiyle taçlandırmak gibi bir misyonumuz var. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun önderliğinde birlikte bunu başaracağız” dedi. 

Hedefimiz mutlu ve huzurlu toplum yaratmak
CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, CHP'nin adım adım iktidara yürüdüğünü belirterek nasıl bir iktidar istediklerini şu sözlerle anlattı: “Ülkenin zenginliklerini eşit ve adil bir şekilde dağıtan, çalışan, üreten, hakça bölüşen bir iktidar. Tasada ve kıvançta birlik duyan, geçmişi ile barışık, geleceğe umutla bakan, mutlu ve huzurlu bir toplum yaratmak için çalışan, çabalayan bir iktidar. Çağdaş demokrasilerde olduğu gibi yasama organının etkili bir şekilde çalıştığı, vatandaşların sorunlarına çözüm üreten, yargının özgür ve bağımsız olduğu, siyasi baskı veya talimatla değil Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre karar verdiği bir iktidar kuracağız.”

“Belediye başkanlarımızla gurur duyuyoruz”
CHP'li belediye başkanlarının özverili şekilde çalıştıklarını da belirten Deniz Yücel, şunları söyledi: “Biz başta İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tunç Soyer olmak üzere tüm belediye başkanlarımızla gurur duyuyoruz. Zor koşullarda fedakarca görev yapıyorlar. Milletvekillerimiz İzmir dışında, Türkiye'nin her yerine ayak basıyor. Parti Meclisi üyelerimiz de yine Türkiye'nin her yerine ayak basıyor. İlçe örgütlerimiz, kadın kollarımız, gençlik kollarımız özveri ile çalışıyor. Bu yağma düzenini değiştirecek gücümüz, inancımız ve kararlılığımız var. Büyük önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün bizlere emanet ettiği Cumhuriyetin ikinci yüzyılını demokrasiyle taçlandırmak gibi bir misyonumuz var. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun önderliğinde birlikte bunu başaracağız.”

Pandemi nedeniyle 2 yıl aradan sonra yapılan CHP İzmir İl Danışma Kurulu Toplantısı, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde (AASSM) yapıldı. Toplantıya, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Özuslu, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, CHP Parti Meclis üyeleri Rıfat Nalbantoğlu ve Devrim Barış Çelik, eski İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir milletvekilleri ve çok sayıda partili katıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Hayatta her şey paradır" diyen gençlerin oranı yükseldi
"Hayatta her şey paradır" diyen gençlerin oranı yükseldi
Televizyon haberciliği kısırdöngüye girdi
Televizyon haberciliği kısırdöngüye girdi