Celal Bayraktaroğlu: Müşteri memnuniyeti en yüksek yer Alaçatı

Alaçatı Turizm Derneği Başkanı Celal Bayraktaroğlu, konaklama-gastronomi sektöründe müşteri memnuniyetinde en yüksek yerin Alaçatı olduğunu söyledi.

Celal Bayraktaroğlu: Müşteri memnuniyeti en yüksek yer Alaçatı
12 Temmuz 2021 - 16:42
Alaçatı Turizm Derneği Başkanı Celal Bayraktaroğlu, konaklama-gastronomi sektöründe müşteri memnuniyetinde en yüksek yerin Alaçatı olduğunu söyledi. Alaçatı'da bayram öncesi otel doluluk oranları yüzde 90'ı aştı. Bünyesinde 122 otel ve 40’ı aşkın restoran olan Alaçatı Turizm Derneği, pandemi kuralları kapsamında "Önce sağlık" çağrısı yaparken işletmeler kadar Alaçatı misafirlerinin de bu kurala uymasını istedi.
 
Alaçatı Turizm Derneği Başkanı Celal Bayraktaroğlu, "Zor bir dönem geçiriyoruz. Pandeminin sarsmadığı hiçbir işletme yok. Ancak hepimiz hizmet sektörünün en önemli lokomotifi turizmin canlanması için büyük fedakarlıklar yapıyoruz. Bu sırada Alaçatı turizmi, herkesin bildiği gibi yüksek kalitelidir. Her misafir için en iyi hizmet sunulur. Müşteri memnuniyet oranlarının en yüksek olduğu yerdir" dedi. 
 
Alaçatı'nın kendine özgü kimliğini koruyan, özeleştirilere kendini güncelleyen işletmelere sahip olmaları nedeniyle oluşan bu yüksek kalitenin, giderek artan bir müşteri memnuniyetine dönüştüğüne dikkat çeken Bayraktaroğlu "İşletmelerimiz bilinçli, esnafımız bilinçlidir. Alaçatı’ya gelen misafirlerimiz de bilinçli. Çünkü turizm tek taraflı değildir. Biz istediğimiz kadar iyi hizmet verelim misafirlerimizin de duyarlılığıyla olumsuzlukları en başından ortadan kaldırabiliyoruz” diye konuştu. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 70 yıllık hayal gerçek oluyor!
70 yıllık hayal gerçek oluyor!
'BAYOSB Sürdürebilir Eğitim Merkezi Projesi'nin açılış toplantısı yapıldı
‘BAYOSB Sürdürebilir Eğitim Merkezi Projesi’nin açılış...