Casper, kurumsal çözümleriyle şirketlerin dijital dönüşümüne destek veriyor

Türkiye’deki bilgisayar üretiminin %80’ini karşılayan sektörünün lideri Casper, Kurumsal Çözümler çatısı ile iş ortaklarının son teknolojiden faydalanmasını sağlıyor.

Casper, kurumsal çözümleriyle şirketlerin dijital dönüşümüne destek veriyor
08 Haziran 2022 - 09:32

BİLGİSAYAR SEKTÖRÜNÜN LİDERİ CASPER, TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK ŞİRKETLERİNE KURUMSAL ÇÖZÜMLER SUNUYOR

Türkiye’deki bilgisayar üretiminin %80’ini karşılayan sektörünün lideri Casper, Kurumsal Çözümler çatısı ile iş ortaklarının son teknolojiden faydalanmasını sağlıyor. Bilgisayar, anakart, telefon ve tablet üretiminde Türk mühendislerinin istihdamına da önem veren Casper, yeni nesil bilgisayarları, yerinde üretim imkanı, lojistik ve teknik servis hizmetleriyle kurumsal çözümlerde de farklılaşıyor.
 
Teknolojinin gelişimiyle paralel gelişen ve farklılaşan iş dünyası, yeni ihtiyaçlarına da kurumsal çözümler arıyor. Özellikle üretkenliği, motivasyonu ve verimliği artırmak isteyen kurumsal şirketler, güçlü bir teknolojik ve dijital altyapıya ihtiyaç duyuyor.

Türk mühendisleriyle Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük bilgisayar üretimi tesisinde Türkiye’nin ilk 500 şirketinin %20’sine kurumsal çözümler üreten Türkiye’nin teknoloji markası Casper, Kurumsal Çözümler çatısı altında sunduğu hizmetlerle her kuruma ve ihtiyaca yönelik cevap verebiliyor.
 

Şirketlerin En Büyük Arayışı Verimlilik ve Güçlü Teknolojik Altyapı

Günümüz iş dünyasında faaliyetleri kesintisiz bir şekilde devam ettirebilmek için güçlü bir teknolojik ve dijital altyapıya sahip olmak ciddi önem arz ediyor. İş yaşamlarını ve çalışmalarını sorunsuz ve verimliliği de artırarak ilerletmek isteyen kurumların ihtiyaçlarına karşılık tam kapsamlı hizmet almak ise problemli olabiliyor. Türkiye’deki bilgisayar sektörünün lideri Casper ise laptop, masaüstü bilgisayarlar ya da sunucu gibi çeşitli ihtiyaçlara sahip olan kurumlar için her beklentiye uygun üretilen Casper ürünleriyle, entegre sistemleri ve dijital çözümleriyle kurumların verimliliklerini artırıyor. Perakendeden finansa, eğitimden sağlığa kadar birçok uygun kurumsal iş çözümleri sunan Casper, iş ortaklarının verimli, sorunsuz ve son teknoloji çözümlerle iş süreklilerini sağlamaya çalışıyor.
 

En İyilere Tek Bir Çatı Altında Hizmet Veriliyor

Casper, hızlı servis ağı, kolay entegre sistemleri, yerli üretimi ve sınırsız konfigürasyon seçeneği ile hem kurumların hem de kullanıcıların iş hayatını güçlü bir teknoloji ile destekliyor. Kurumsal Çözümler çatısı ile Türkiye’nin ilk 500’ünde yer alan şirketlerin %20’sine hizmet veren Casper, en büyük üniversite ve bankaların da %30’u ile çalışıyor. Türkiye’nin her yerinden şirketlere servis imkanı sunan ve 5 yıla varan garanti destek paketleriyle hizmet veren Casper Kurumsal Çözümleri’nin başarısının arkasında ise ömür boyu performans bulunuyor. Laptop, masaüstü, tablet ya da iş istasyonları çözümleri ile kurumlardan tam not alan Casper, son teknolojik çözümleri yerinde servis hizmetleri ile kurumların işlerini hızlandırmaya ve herhangi bir aksama yaşamadan sorunların çözülmesine de katkıda bulunuyor.
 
VIA, Nirvana ve Excalibur markalarıyla telefondan tablete, dizüstü bilgisayardan mini PC’lere kadar uzanan geniş ürün gamı ile Türkiye’nin dijital dönüşümüne öncülük eden Casper’ın kurumsal ürünlerine https://www.casper.com.tr/kurumsal-cozumler adresinden ulaşılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dikili Belediye Başkanı Kırgöz, 100 Günlük Çalışmalarını Değerlendirdi
Dikili Belediye Başkanı Kırgöz, 100 Günlük Çalışmalarını...
Bergama Orman İşletme Müdürü Şahin Dönertaş Hayatını Kaybetti
Bergama Orman İşletme Müdürü Şahin Dönertaş Hayatını...