CarrefourSA’dan Lezita Çıtır Kova alana, haftalık 1 GB internet paketi hediye

“İyi Besler Bizi” mottosuyla birbirinden besleyici ve pratik ürünler sunan Lezita, lezzetten vazgeçemeyen müşterilerine internet paketi hediye ediyor. 26 Şubat’a kadar CarrefourSA marketlerden 1 adet Lezita Çıtır Kova ürünü alanlar, alışveriş fişini Qumpara uygulamasına yükleyerek haftalık 1 GB internet paketi kazanma şansı yakalıyor.

19 Şubat 2020 - 12:30

Türkiye’nin önde gelen piliç eti markalarından Lezita, CarrefourSA marketlerden alışveriş yapan lezzet severlere özel bir kampanya başlattı. 26 Şubat’a kadar CarrefourSA marketlerden Lezita Çıtır Kova alan tüketiciler, haftalık 1GB internet paketi kazanma şansı elde ediyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen tüketicilerin, cep telefonlarına indirdikleri Qumpara uygulamasına, Lezita Çıtır Kova satın aldıklarını gösteren alışveriş fişinin fotoğrafını çekip, yüklemesi yeterli oluyor.

Bir kişinin sadece bir kez ve bir adet "Haftalık 1 GB Internet Paketi" ödül kazanabildiği kampanyada gönderilen fotoğraflar en geç 48 saat içerisinde kontrol edildikten sonra ödüle hak kazananlara uygulama içerisinden bilgi veriliyor. Tüketicilerin, alışveriş fişi tarihinden itibaren beş gün içinde alışveriş fişini yükleyerek başvuruda bulunması gerekiyor. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom aboneleri için, yurt içi kullanımlarında 7 gün boyunca geçerli olan Hediye İnternet Paketi, kazanan tüketicilerin Qumpara’ya kayıtlı telefon numaralarına 15 gün içerisinde yükleniyor.

###

Lezita Hakkında: Abalıoğlu’nun yem sektöründeki 50 yıllık tecrübesinden aldığı güçle Türkiye’nin en önemli piliç eti üreticilerinden biri olarak faaliyet gösteren Lezita, piliç eti ve ileri işlenmiş yenilikçi ürünler pazarındaki en önemli oyunculardan biridir. İzmir-Kemalpaşa’da, toplam 100.000 metrekarelik alanı ile Türkiye’nin en modern et entegre tesisinde piliç eti ve ileri işlenmiş et üretimi yapan Lezita, saatte yaklaşık 25.500, günde ise yaklaşık 400.000 adet üzerinde piliç işleme kapasitesine sahiptir. 2006 yılından bu yana istikrarlı bir şekilde büyüyerek sektöründe en çok tercih edilen ve sevilen markalardan biri haline gelen Lezita, güçlü satış ağı sayesinde tüm Türkiye'deki ulusal ve yerel zincir mağazalarda, toplu tüketim ve perakende kanallarında ürünlerini tüketicilerle buluşturmaktadır. Lezita; yenilikçi ürünlerinin itici gücüyle 2018 yılını sektörün üzerinde büyüme ile kapatırken, cirosunun önemli bir kısmını ileri işlenmiş ürünlerden elde etmektedir. Ürünlerini 40’tan fazla ülkeye ihraç eden ve yaklaşık 3000 kişiye iş olanağı sağlayan Lezita, yenilikçi atılımları ile pazar lideri olmayı hedeflemektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Covid-19 hakkında doğru bilinen yanlışlar!
Covid-19 hakkında doğru bilinen yanlışlar!
PETLAS reklamındaki Porsche'ye sahip olma fırsatı
PETLAS reklamındaki Porsche'ye sahip olma fırsatı