Candan Varnalı, MAG Dekorasyon'a özel açıklamalarda bulundu

CVC Lifestyle’ın kurucusu, verdiği danışmanlık hizmetleriyle Güney Afrika esintilerini sofralara taşıyan ve düzenlediği workshoplarla organizasyona ilgi duyanlara ilham kaynağı olan Candan Varnalı, MAG Dekorasyon’a özel açıklamalarda bulundu.

16 Ağustos 2019 - 15:04 - Güncelleme: 16 Ağustos 2019 - 15:07

Sofraların vazgeçilmezi olan desenleri anlatan Candan Varnalı “Bana göre iki akım var: Birisi çok basit, maskülen görünümlü bir akım; diğeri ise renklerin ve desenlerin özgürce kullanıldığı bir akım... Tabii ki bunun içinde bulunulan mevsimle de çok alakası var… Şu anda yaz trendlerinden bahsediyoruz… Kışın bana göre hayvan motifleri ve pastel renkler başı çekecek gibi…” dedi. Sofra aksesuarlarını üretip satmaya başladığını anlatan Candan Varnalı “Dünyada her alanda etnik esintiler görüyoruz. Bunların başında da Afrika geliyor. Onların lokal renkleri, desenleri, kullandıkları malzemeler, kumaşları, o kadar saf o kadar kalpten yapılmışı yansıtıyor ki, bu malzemeler sofra düzenine başka bir anlayış getirmiş oluyor” diyerek sofralarda hakim olan Afrika esintilerine vurgu yaptı.

Başarılı Mimar Ufuk Bahar’ın kapak konuğu olduğu MAG Dekorasyon, renkli ve canlı atmosferler oluşturmanızı sağlayacak, yazın ışığını evinize yansıtacak önerileri, Başarılı İç Mimar Esra Kazmirci’nin meslek hayatı ve dekorasyon favorileri, alanında uzman bir çok ismi buluşturan dopdolu sayfaları ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.

Kaynak: magmedya.com.tr
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bostanlıspor'un 35 Numarası Tunç Soyer'in
Bostanlıspor'un 35 Numarası Tunç Soyer'in
Milka inekleri piste çıktı
Milka inekleri piste çıktı