Butik Türk Rivera Oteli Özel Lüks Seyahat Ağının Bir Parçası Oldu

    THE BODRUM EDITION VIRTUOSO®'YA KABUL EDİLDİ!

    Butik Türk Rivera Oteli Özel Lüks Seyahat Ağının Bir Parçası Oldu
    19 Şubat 2020 - 13:42

    The Bodrum EDITION, 100 ülkede 1,800'den fazla markayı bünyesinde barındıran Virtuoso®’nun seçkin lüks seyahat ortakları portföyüne kabul edildi. The Bodrum EDITION Genel Müdürü Marc Matar'a göre, Virtuoso'ya dâhil olmak, ağın 20,000 lüks seyahat danışmanlık firmasına ve onların müşteri portfolyosuna ulaşmayı sağlayarak yeni satış ve pazarlama fırsatları sunacak. Virtuoso ajansları yılda 26,4 milyar dolardan fazla gelir elde ediyor ve bu da ağı lüks seyahatlerin en önemli oyuncusu haline getiriyor.

    Matar; “Virtuoso’nun kabul süreci inanılmaz derecede seçicidir, bu nedenle tercih edilmiş olmak gerçek bir onur” dedi. “Virtuoso danışmanlarının müşterilerine uygun olan hizmeti seçmedeki olağanüstü özverisi, kendi hizmet yaklaşımımızla mükemmel bir uyum sağlıyor. Artık biz de bu gelişmiş ağın bir parçası olduğumuza göre, Virtuoso danışmanlarına ve müşterilerine beklentilerini aşan özel olanaklar, değerler ve deneyimler sunmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.”

    Bu son gelişme ile The Bodrum EDITION, Virtuoso’nun dünya çapında faaliyet gösteren lüks oteller, tatil köyleri, kurvaziyer hatları, havayolları, tur operatörleri ve diğer tedarikçiler porföyüne katılmış oldu. Birinci sınıf müşteri hizmeti ve deneyimleri konusunda uzmanlaşmış olan bu ortaklar, Virtuoso müşterilerine üst sınıf teklifler, özel fırsatlar ve benzersiz değerler sunuyor. Portföy içindeki bu prestijli partnerler, çeşitli ağlar ve lüks seyahatin dünya çapındaki en büyük organizasyonu olan Virtuoso Travel Week de dâhil olmak üzere birçok iletişim kanalı ve etkinlik aracılığıyla Virtuoso acentelerine ve Virtuoso müşterilerine satış gerçekleştirebiliyor. The Bodrum EDITION’ın Virtuoso’ya kabulü, Kuzey ve Latin Amerika, Karayipler, Avrupa, Asya-Pasifik, Afrika ve Ortadoğu’da dünyanın önde gelen seyahat acenteleriyle doğrudan ilişkiler kurmasını sağlıyor.

    Şık bir spa, iki özel restoran, bir plaj kulübü ve Ege Denizi'nin nefes kesen manzaralarıyla tamamlanan odaları ile olağanüstü olanaklara sahip olan The Bodrum EDITION, huzur veren zarif detayları ile misafirlerini Türkiye’ye davet ediyor.

    ###

    The Bodrum EDITION Hakkında: Bodrum yarımadasının Batı tarafında, Yalıkavak Marina’ya yalnızca üç kilometre mesafede konumlanan The Bodrum EDITION, pek çoğu Ege Denizi’ne bakan ve kendi balkonu, bahçesi veya özel havuzuna sahip olan 108 misafir odası, suit ve villalardan oluşuyor. Otelin tasarımında infinity havuz ve bahçe lounge’larının yanı sıra içerisinde Türk Hamamı, spor salonu ve özel bungalovlara sahip olan ve benzersiz bir beach club sunan sanat eseri niteliğinde bir spa deneyimi de bulunuyor. Otelin eşsiz yemek ve içki deneyimi kapsamında, 2 adet bar, koya bakan gurme bir barbekü, gece kulübü ve günlük lezzetler sunan alternatifler bulunuyor. Otelde yer alan 1200 metrekarelik açık ve kapalı etkinlik alanları ise toplantı stüdyoları, toplantı odaları ve bir adet balo salonundan oluşuyor.

    Virtuoso Hakkında: Virtuoso® lüks ve deneyimsel seyahat konusunda uzmanlaşmış uluslararası seyahat acentesi ağıdır. Yalnızca davetiyeyle parçası olunabilen bu organizasyon, Kuzey Amerika, Latin Amerika, Karayipler, Avrupa, Asya-Pasifik, Afrika ve Orta Doğu'da 50 ülkede 1,000'den fazla seyahat acentesi ve 20,000 elit seyahat danışmanından oluşmaktadır. Dünyanın en iyileri arasındaki 1,800'den fazla oteli ve tatil köyü, kurvaziyer hattı, havayolu şirketi, tur şirketi ve önde gelen destinasyonlarıyla arasında sahip olduğu ilişkilerden yararlanan ağ, müşterilerine özel olanaklar, nadir deneyimler ve ayrıcalıklı erişimler sunar. Yıllık seyahat satışlarında (ABD) 26,4 milyar dolardan fazla gelir elde eden Virtuoso, lüks seyahat endüstrisinde çok güçlü bir konumdadır. Daha fazla bilgi için lütfen www.virtuoso.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

      İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
      Foça'nın Dedeleri
      Foça'nın Dedeleri
      Gençlerin önceliği ne para ne kariyer ne de şöhret
      Gençlerin önceliği ne para ne kariyer ne de şöhret