BUSADER ünlü Psikolog Gökhan Çınar'ı ağırladı

Federasyon yapısını tamamlamak için artık gün sayan Bursa Sağlık ve Eğitim Gönüllüleri Derneği (BUSADER), ünlü Psikolog Gökhan Çınar'ı ağırladı.

BUSADER ünlü Psikolog Gökhan Çınar'ı ağırladı
02 Kasım 2022 - 10:51

BUSADER'den terapi niteliğinde buluşma

Federasyon yapısını tamamlamak için artık gün sayan Bursa Sağlık ve Eğitim Gönüllüleri Derneği (BUSADER), ünlü Psikolog Gökhan Çınar'ı ağırladı. Katarsis programıyla tanınan Çınar, 'Beni Ne Durduruyor' isimli söyleşisinde insanların hayatta karşılaştığı psikolojik engellere göndermeler yaptı.

Zerrin Özgüle başkanlığında Bursa'dan yola çıkan 'iyilik' hareketi olan, bugün bir çok şehre yayılarak büyümeye devam eden BUSADER, bir yandan federasyon olmak için gün sayarken, diğer yandan da sosyal projelere imza atmaya devam ediyor.

Etkinlik dizisine bir yenisini daha ekleyen BUSADER, Podyum Davat'te gerçekleşen buluşmada Katarsis programıyla tanınan Uzman Klinik Psikolog, Psikoterapist, Yazar, Yapımcı Gökhan Çınar'ı üyeleriyle buluşturdu.

Büyük ilgi gören 'Beni Ne Durduruyor' isimli söyleşide hayatta karşılaştığımız psikolojik engellere örneklerle değinen Çınar, salonda adeta küçük çaplı bir toplu terapi gerçekleştirdi.

Söyleşisinde çocuk gelişimi ve ergenlik konuları üzerinde de duran Çınar, ergenliği bastırılmış bir çok insanın 30'lu hatta 40'lı yaşlarında bunun patlamasını yaşadığını söyleyerek, “Sokakta binlerce ergen yetişkin var...” sözleriyle dikkat çekti.

İlgiyle izlenen söyleşisinde katılımcıların sorularını da yanıtlayan Çınar, etkinliğin sonunda BUSADER Bursa Başkanı Tülin Günbatılı tarafından plaketle ödüllendirildi.

4- Gökhan Çınar, etkinliğin sonunda BUSADER Bursa Başkanı Tülin Günbatılı tarafından plaketle ödüllendirildi

Federasyon yapısını tamamlamak için artık gün sayan Bursa Sağlık ve Eğitim Gönüllüleri Derneği (BUSADER), ünlü Psikolog Gökhan Çınar'ı ağırladı.
 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye Ekonomisi 2023'ü nasıl kapatacak? 2024 neler getirecek?
Türkiye Ekonomisi 2023’ü nasıl kapatacak? 2024 neler getirecek?
Türkiye'nin sağlık turizmi raporu
Türkiye’nin sağlık turizmi raporu