Burger King®'den #EvdeKal hareketine destek!

Türkiye'nin hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda güvencesiyle hizmet veren, ızgara ateşinin kralı Burger King®, lezzetten ödün vermek istemeyenleri paket servis yoluyla ‘’#EVDEK®AL Menü’’ ile buluşturuyor.

28 Mart 2020 - 13:46

Hızlı servis restoran zinciri Burger King®, paket serviste geçerli “#EVDEK®AL Menü” ile lezzet ve avantajlı fiyatı bir arada isteyen misafirlerinin evlerine konuk oluyor. Her koşulda sevdiğiniz lezzetlere güvenle ulaşabilme imkanı sunan ve #evdekal hareketini destekleyen Burger King®️,şimdi daha da avantajlı fiyatlarla lezzeti kapınıza kadar getiriyor.

Evde krallar gibi eğlenenlere film ya da dizi fark etmez diyenlere #EvdeK®al Menü!

3 kişilik ‘’#EvdeK®al Menü’’ kapsamında iki farklı seçenek sunan vazgeçilmez lezzetlerin adresi Burger King® enfes tavukburger eti, küçük boy susamlı sandviç ekmeği, cheddar peyniri, barbekü sosu ve çıtır kaplamalı soğanlarıyla 3 adet Tavuklu Barbekü Deluxe Burger’ı, King Boy Patatesi ve 10’lu Soğan Halkası ile kişi başı yalnızca 9.95 TL’ye misafirlerine sunuyor. İkinci alternatif olan doyurucu Whopper® eti, büyük boy susamlı sandviç ekmeği, salatalık turşusu, ketçap, mayonez, doğranmış marul, domates ve soğandan oluşan 3 adet Whopper®’ı ise King Boy Patatesi ve 10’lu Soğan Halkası ile kişi başı yalnızca 19.95 TL’ye burger severlere sunuyor. Paket serviste geçerli her iki seçenekte de 3 adet Coca-Cola Şekersiz hediye!

Izgara ateşinin kralı her koşulda, en sevilen lezzetleriyle birlikte yanınızda olmaya devam edecek. TAB Gıda markalarını kapsayan hızlı servis platformu Tıkla Gelsin® ile Yemek Sepeti'nin online ve mobil kanallarının yanında Ara Gelsin sipariş hattı üzerinden güvenli bir şekilde sipariş verilebilecek.

TAB Gıda Lezzetlerine Kesintisiz Erişim Sürüyor

Türkiye genelindeki 1.200'den fazla restoranında, misafirlerinin ve çalışanlarının sağlığını önceliklendiren hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda koronavirüse (COVID-19) karşı önlemlerini en üst düzeyde hayata geçiriyor. Paket servis üzerinden kesintisiz hizmet veren TAB Gıda sipariş uygulamaları üzerinden 'Siparişimi Kapıya As' ve 'Temassız Teslimat' seçeneğiyle sosyal mesafe kuralına uyulurken, tüm paket servis siparişlerinde kullanılacak ’Güvenli Paket' uygulaması sayesinde, ürünlerin restorandan tamamen kapalı çıkması garanti altına alınarak en sağlıklı şekilde teslimatı gerçekleştiriyor. Ayrıca hem çalışanların hem de siparişi teslim eden kuryelerin ateşi düzenli olarak ve sipariş yola çıkmadan hemen önce ölçülerek, bilgi kartları aracılığıyla kullanıcılarla paylaşılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Güçlü Kayral:
Güçlü Kayral: "E-Ticaret, Düğün Alışverişleriyle Rekor...
Turkcell’de işe alım süreci online olarak gerçekleştiriliyor
Turkcell’de işe alım süreci online olarak gerçekleştiriliyor