Burger King®'den ’den serinliğin ötesinde tatlı hareketler

Vazgeçilmez lezzetlerin adresi Burger King®, yazı, serinliğin ötesinde tatlı hareketlerle karşılıyor. Vişneli Tatlı, Dondurmalı Vişneli Tatlı, Nane Çikolata Dondurma ve Nane Çikolata Milkshake seçenekleriyle Burger King®, bu yaz tatlı severlere ferahlatıcı bir lezzet şöleni yaşatmaya hazırlanıyor.

02 Temmuz 2019 - 12:42

TAB Gıda bünyesinde yer alan, Türkiye’de 650’den fazla restoranı ile hizmet veren BurgerKing® tatlı menüsüyle bu yazı tatlıya bağlıyor.

Yaz aylarını yepyeni tatlarla karşılayan Burger King® bu yaz Vişneli Tatlı, Dondurmalı Vişneli Tatlı, Nane Çikolata Dondurma ve Nane Çikolata Milkshake’i lezzet severlerin beğenisine sundu.

Burger King® restoranları, tatlı menüsüne eklenen yeni lezzetlerle yaz aylarının en tatlı, en ferah noktası olacak!

Dışı çıtır hamur kaplı, içi enfes vişne dolgusuyla dolu Vişneli Tatlı, isteğe göre Sundae Dondurma ile de servis edilecek. Nane Çikolata Dondurma ve Nane Çikolata Milkshake seçenekleri ise yaz aylarının en tatlı ferahlatıcıları olacak.

Tatlı severler, Nane Çikolata Dondurma ile hem tatlı ihtiyaçlarını karşılayacaklar hem de yaz sıcaklarına lezzetli bir mola verecekler. Bu yaz Ferahlığın ve lezzetin içilebilir hali ise Nane Çikolata Milkshake olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
A Milli Takımımız, Fransa karşısında...
Türkiye Fransa karşısında 576. maçına çıkıyor
Türkiye grubunda liderlik koltuğuna oturdu
Türkiye grubunda liderlik koltuğuna oturdu