Burcu Kara ve Ayça Şahin Kadının Eseri'ne konuk oldu!

    Yapımını Provizyon Medya’nın, sunuculuğunu Elçin Ateş Ersoy’un üstlendiği ve Kotex’in sunduğu “Kadının Eseri”, her pazar saat 11.15’te ikinci sezonuyla FOX izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

    Burcu Kara ve Ayça Şahin Kadının Eseri'ne konuk oldu!
    03 Mayıs 2022 - 17:17
    Yapımını Provizyon Medya’nın, sunuculuğunu Elçin Ateş Ersoy’un üstlendiği ve Kotex’in sunduğu “Kadının Eseri”, her pazar saat 11.15’te ikinci sezonuyla FOX izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

    Programın her bölümünde, hayatları boyunca karşılaştıkları zorlukları aşıp hayallerini gerçekleştiren farklı mesleklerdeki kadınların ilham veren hikayelerine odaklanılıyor.
    “İsterse yapar” diyerek kadına her daim cesaret vermeyi hedefleyen Kotex, programın sponsorluğunu üstleniyor ve güçlü kadın hikayeleriyle daha fazla kadına ilham olabilmeyi amaçlıyor.

    Ersoy’un farklı alanlarda başarı göstermiş kadın konuklarını ağırladığı ve yolculuklarını samimi bir atmosferde izleyicilere aktardığı programda, tanınmış konuklar da kişisel hikayelerini izleyicilerle paylaşıyorlar.

    1 Mayıs Pazar günü “Kadının Eseri” stüdyosuna konuk olan yetenekli ve güzel Burcu Kara ile SMA hastalığıyla mücadelesiyle tanınan Ayça Şahin ilham verici hikayelerini izleyicilerle paylaştılar.

    “İLERİDE KEŞKE DEMEMEK İÇİN OYUNCULUĞA ADIM ATTIM”
    Sevilen oyuncu Burcu Kara, annelik ve oyunculuk kariyeri üzerine keyifli sohbetiyle programa renk kattı. Kara, hayallerinden vazgeçmeyip ekonomi alanında yaptığı kariyerden vazgeçip istediği mesleğe geçiş hikayesini anlattı: “Televizyon dünyası en büyük hayalimdi dolayısıyla tüm kariyerimi bırakıp sıfırdan başladım. Diksiyon kurslarına yazıldım, özel bir kanalda stajyerlik yaptım. Ekonomik olarak beni çok zorlayan dönemlerim oldu. İleride keşke dememek için oyunculuğa adım attım. Denemezseniz eğer hayalleriniz size gelmez.”

    “SMA HASTALIĞININ ARTIK BİR TEDAVİSİ OLDUĞU BİLİNİYOR”
    7 yaşından beri SMA hastalığıyla mücadele eden, azmi ve ailesinin desteğiyle tedavisinde büyük ilerleme göstererek bugün genetik alanında doktora öğrencisi olan Ayça Şahin, ilham veren hikayesini izleyicilerle paylaştı. Şahin, SMA hastalığının aslında tedavisi olmayan bir hastalık olarak bilindiğini ancak tedavisi bulunduğunda bunu tüm Türkiye’ye duyurmak istediği için hastalık için çalışmalara başladığını anlattı. İlaç tedavisine 21 yaşında başlayabilen Şahin, “En büyük engel ilaç için çok uzun süre mücadele ediyorsunuz. Erişilebilirlik ve haklarımıza ulaşabilmek için verdiğimiz mücadele bizi çok zorladı” diye belirtti.

    Küçüklüğünden beri hastalıklarla büyüyen bir çocuk olduğu için genetik okumak istediğini ve şu an bu alanda doktora öğrencisi olan Ayça Şahin,“bilime bir şekilde katkımın olması ve hastaların hayatlarına dokunmak en büyük amacım” dedi.

    Hedeflerine ulaşmak için birçok zorluğa göğüs geren başarılı kadınların cesaret veren hikayelerinden oluşan Kotex’in sunduğu “Kadının Eseri”, her pazar saat 11.15’te FOX’ta.


      İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
      'Amerika temiz enerji teknolojisi sanayisini yaratmak istiyor'
      'Amerika temiz enerji teknolojisi sanayisini yaratmak istiyor'
      Hanzade Doğan: Deprem bölgesini kadınları güçlendirerek ayağa kaldıracağız
      Hanzade Doğan: Deprem bölgesini kadınları güçlendirerek ayağa...