Burcu Esmersoy ve Danilo Zanna İstMarina AVM'de buluştu

İstMarina AVM, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında ünlü sunucu ve oyuncu Burcu Esmersoy ile ekranların sevilen şefi Danilo Zanna’nın keyifli söyleşisine ev sahipliği yaptı.

09 Mart 2020 - 15:27 - Güncelleme: 09 Mart 2020 - 15:31

Sosyal ve kültürel aktiviteleriyle ziyaretçilerine eğlence dolu anlar yaşatan İstMarina AVM, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” kapsamında, birbirinden değerli iki ismi ağırladı. Ekranların sevilen yüzleri, ünlü sunucu ve oyuncu Burcu Esmersoy ile usta şef Danilo Zanna’nın bir araya geldiği söyleşide, kadın-erkek ilişkileri konuşuldu. Misafirlerin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, eğlence ve keyif dolu anlar yaşandı.

Kadın ve erkek ilişkisine dair keyifli söyleşi
8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde eşitliğin önemine dikkat çeken Burcu Esmersoy, “Biz kadınlar olarak, eşitliğin peşindeyiz. Kadınlar, senede bir gün hatırlanmamalı. Emeğimizin, değerimizin, fedakarlığımızın her gün bilinmesi gerektiğini düşünüyorum. Bizler çok özel varlıklarız, dünyayı güzelleştirecek güce sahibiz. Tüm hemcinslerimin bu anlamlı gününü en güzel dileklerimle kutlarım” dedi.

İki yıl boyunca birlikte radyo programı sunan, İtalyan Chef Danilo Zanna ile, başarılı sunucu Burcu Esmersoy’un, kadın ve erkek ilişkisine dair yaptığı söyleşide konuşan Zanna, “Kadınları hatırlamak için her gün kadınlar günü olmalı. Eşimizin veya sevgilimizin giyim ve yaşam tarzına müdahale etmemeliyiz. O nasıl isterse öyle yaşamalıdır. Kadınlar saygıyı ve sevgiyi hak ediyor. Ben eşimi çok seviyorum ve tüm kadınların bu özel gününü kutluyorum.” şeklinde konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Güçlü Kayral:
Güçlü Kayral: "E-Ticaret, Düğün Alışverişleriyle Rekor...
Turkcell’de işe alım süreci online olarak gerçekleştiriliyor
Turkcell’de işe alım süreci online olarak gerçekleştiriliyor