Bölünmez Çankırı'dan Tarım İl Müdürüne "Hayırlı Olsun" Ziyareti

AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, İzmir Tarım ve Orman İl Müdürlüğüne yeni atanan Mustafa Özen’i Ziraat Odası Başkanları ile ziyaret ederek tebrik etti ve hayırlı olsun dileklerini iletti.

Bölünmez Çankırı'dan Tarım İl Müdürüne "Hayırlı Olsun" Ziyareti
22 Ocak 2020 - 13:14

İl Müdürü Mustafa Özen, İzmir tarımı ve yürütülen çalışmaları aktararak heyeti bilgilendirdi. Yeni dönemde tarım alanında gerçekleşecek destek ve yatırımlar konusunda yeni düzenlemeler gerçekleştirilmesini beklediğini ifade eden Bölünmez Çankırı "halkımıza ve İzmir tarımına katkı sağlayacak her türlü proje de sizlerle birlikteyim" dedi ve her türlü desteği sağlayacağını belirtti.

İzmir Ziraat Odası Başkanları Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı’yı ziyaret ederek ziraat alanında yaşanan problemlerini dile getirmişti.

İzmir Tarım ve Orman İl Müdürlüğünde gerçekleşen hayırlı olsun ziyaretine AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı'nın yanı sıra AK Parti Bornova İlçe Başkanı Cevdet Çayır, Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Hayrettin Uçak, İzmir Ziraat Odası Başkanı İbrahim Erdallı ve 14 ilçenin Ziraat Odası Başkanı katıldı.

ZİRAAT ODASI BAŞKANLARI BULUŞMADAN SON DERECE MEMNUN KALDI

Ziraat Odası Başkanları tek tek söz alarak havza bazlı desteklerin tarımsal faaliyetler için yetersiz kalması, destek kapsamı alanına girmeyen üretim alanlarının fazlaca olması, tarımsal alanların hobi bahçelerine dönüştürülmesi ve ilçe bazlı problemlerini ifade ederek bu tür buluşmaların sınırlı kalmaması temennilerini dile getirdiler.

Antalya İl Müdürlüğü döneminde gerçekleştirdikleri çalışmalardan bahseden Özen "Ekip olarak dur durak bilmeden, ülkemiz ve şehrimiz için paydaşlarımız ile üretmeye çalışmıştık. Sürekli sahada çiftçilerimiz ile beraberdik. Sizlerle de sahada, toprağın üzerinde bir araya gelmeye devam edeceğiz. Aynı heyecan ve düstur ile ülkemize, İzmir’e ve insanına hizmet etmeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

EGE’NİN İNCİSİ İZMİR’İN BEREKETLİ TOPRAKLARINI DAHA KAPSAMLI VE LAYIKIYLA KULLANACAĞIZ

Ege’nin incisi İzmir’in bereketli topraklarında tarımsal faaliyetlerin üzerine çıkmasını hedeflediğini ifade eden Bölünmez Çankırı, "Sürdürülebilir bir tarım ve hayvancılık anlayışı çerçevesinde Türkiye’nin ve İzmir’in gıda güvenliğini sağlamayı böylelikle gelecek nesillere daha güçlü, üretken ve müreffeh bir Türkiye bırakma hedefinde şahsi projelerimi sürdürmekle beraber Ziraat Odası Başkanlarımızı, İhracat Birliği Başkanlarımızı, Kadın Kooperatiflerimizi ve çiftçilerimizi her şart ve koşulda desteklemeye gayret ediyorum. Bugün herkesin kendini rahatça ifade edebildiği ve iyi diyalogların yaşandığı bu sıcak ziyaret İzmir tarımı için son derece umut ve mutluluk verici. Hep birlikte el ele vererek Ege’nin incisi İzmir’in bereketli topraklarını daha kapsamlı ve layıkıyla kullanacağız. Başta Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi ve Saygıdeğer eşi Sn. Emine Erdoğan Hanımefendi olmak üzere Tarım ve Orman Bakanımız Sn. Bekir Pakdemirli’ye tarım alanında gerekli düzenleme ve desteklerin yapılmasına vermiş olduğu katkılardan ötürü tüm Ziraat Odası Başkanlarımız ve çiftçilerimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum." ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yerelde Kadın Politikaları Çalıştayı sona erdi
Yerelde Kadın Politikaları Çalıştayı sona erdi
Toplu ulaşımda cumartesi düzenlemesi
Toplu ulaşımda cumartesi düzenlemesi