Bien'in fotoselli lavabo bataryaları ile el değmeden temizlik

Islak zeminlere yönelik ürünler geliştirip tasarlayan Bien’in “Sensör Flow Sistemleri” içinde yer alan fotoselli ürünleri ile hijyeni en üst seviyede tutarken sudan da tasarruf edin.

Bien'in fotoselli lavabo bataryaları ile el değmeden temizlik
06 Ocak 2021 - 09:50

Islak zeminlere yönelik ürünler geliştirip tasarlayan Bien’in “Sensör Flow Sistemleri” içinde yer alan fotoselli ürünleri ile hijyeni en üst seviyede tutarken sudan da tasarruf edin.

Günlük hayatımızda su kullanımını azaltmanın, özellikle de toplu kullanım alanlarında hijyeni
sağlamanın en önemli araçlarından oldu fotoselli musluklar. Salgının yaşandığı günümüz koşullarında önceliğimiz haline gelen el değmeden temizlik ve hijyen, fotoselli bataryaların önemini bir kez daha hatırlattı.

Islak zeminlere yönelik zengin ürün çeşitliliğine sahip Bien’in Sensör Flow Sistemleri’ndeki fotoselli ürünler banyo ve mutfaklarda hijyen koşullarını üst seviyeye çıkarırken sudan tasarruf etmenize de yardımcı oluyor.

Suyun ihtiyaç doğrultusunda akmasını sağlayan, Bien’in Sensör Flow Sistemleri fotoselli ürünleri içinde; Fotoselli Lavabo Bataryası, Fotoselli Ankastre Lavabo Bataryası, Fotoselli Lavabo Musluğu ve Fotoselli Pisuar Musluğu yer alıyor.

Restoranlardan havaalanlarına, otellerden hastanelere, AVM’lerden toplu kullanıma açık WC’lere kadar tercih edilen fotoselli musluklar artık yaşam alanlarına da alternatif oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Prof. Dr. Süleyman İrvan: Gazeteciliğe duyulan ihtiyaç ortadan kalkmış değil
Prof. Dr. Süleyman İrvan: Gazeteciliğe duyulan ihtiyaç ortadan...
Moskovalı İzleyicinin Türk Filmlerine İlgisi Artıyor
Moskovalı İzleyicinin Türk Filmlerine İlgisi Artıyor