Betûl Mardin geleneği devam ediyor:

Betûl Mardin geleneği devam ediyor: “Sürdürülebilirlik, İletişim ve Halkla İlişkiler” semineri sektörün duayenlerini ağırlayacak...

Betûl Mardin geleneği devam ediyor:
07 Ocak 2022 - 13:29
İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi, “Betûl Mardin Seminerleri” dizisiyle, Türkiye ve dünya gündemini farklı disiplinlerden alanında tanınmış, başarılı uzmanların sözcülüğünde ele almaya devam ediyor. “Betûl Mardin Seminerleri” kapsamında 11 Ocak Salı günü online olarak düzenlenecek etkinliğin başlığı “Sürdürülebilirlik, İletişim ve Halkla İlişkiler” olarak belirlendi. 3 oturumdan oluşacak seminerde sürdürülebilir bir dünya tasarlama yolunda iletişimin, bireysel ve kolektif çabaların değeri, kurumlara ve bireylere düşen roller tartışılacak

İstanbul Bilgi Üniversitesi, sektörlerin oyun kurucuları ile geleceğin sektör temsilcilerini bir araya getirme geleneğini sürdürüyor. “Betûl Mardin Seminerleri’’ dizisi, online olarak düzelenecek “Sürdürülebilirlik, İletişim ve Halkla İlişkiler” başlıklı etkinlikle devam ediyor. BİLGİ İletişim Fakültesi’nde, Betûl Mardin geleneği olarak başlayan seminer serisinin devam etkinliği 11 Ocak 2022 Salı günü saat 10:30-14:30 arasında gerçekleştirilecek.
 
Dur, düşün, değiş, dönüş, yaşa!
BİLGİ İletişim Fakültesi Öğr. Üyesi Emel Göral’ın moderatörlüğünde, “Türkiye’de ve Dünyada Sürdürülebilirlik”, “Sürdürülebilirliğin İletişimi, Geleceğin Farklı Tasarlanması”, “Bireysel Etkiden Kolektif Etkiye, Toplumsal Dönüşüm” başlıklı üç oturum gerçekleştirilecek. 
 
İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halil Nalçaoğlu’nun açılış konuşmasını yapacağı etkinliğin ilk oturumunda UNDP Türkiye İletişim Bölüm Başkanı Faik Uyanık, Sürdürülebilir Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emrah Kurum, Türkiye Halkla İlişkiler Derneği Başkanı İpek Özgüden ile Boğaziçi Üniversitesi İklim Değişikliği ve Politikalar Müdürü Prof. Dr. Levent Kurnaz  söz alacak. İkinci oturumda ise Thaat’s It Kurucusu Haluk Sicimoğlu, Sürdürülebilir Yaşam Aktivisti Dilara Koçak, Teknoloji İletişimcisi Dr. Sertaç Doğanay, Gazeteci Şelale Kadak konuşmacı olacak. Son oturumda ise Kale Grubu Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı Rana Birden, İKSV Kültür Politikaları Çalışmaları Direktörü Özlem Ece, Kale Grubu Kurumsal İletişim Müdürü Zeynep Özler, BİLGİ İletişim Fakültesi Öğr. Üyesi Prof. Dr. Itır Erhart, Esmiyor Podcasti Kurucusu Derin Altan, Puduhepa ve Kızkardeşleri Kurucusu Renan Tan Tavukçuoğlu konuşmacı olarak yer alacak.
 
Etkinliğe dair detaylı bilgi edinmek için https://bit.ly/3qXYalG web adresi ziyaret edilebilir.
Canlı yayın linklerine aşağıdaki web adreslerinden ulaşılabilir.
RGB Live: youtube.com/rgblive
Sürdürülebilir1Dünya: https://www.youtube.com/channel/UCO0iIITGHT2wA4jKKFsgv8A
SosyalKafa: https://www.youtube.com/sosyalkafa

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Hayatta her şey paradır" diyen gençlerin oranı yükseldi
"Hayatta her şey paradır" diyen gençlerin oranı yükseldi
Televizyon haberciliği kısırdöngüye girdi
Televizyon haberciliği kısırdöngüye girdi