BERTO Yönetimi Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz'ü Ziyaret Etti

Bergama Ticaret Odası (BERTO) Yönetimi, Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz'ü makamında ziyaret ederek yeni dönem için hayırlı olsun dileklerini iletti.

BERTO Yönetimi Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz'ü Ziyaret Etti
12 Haziran 2024 - 16:21

Ziyarette Dikili Tarıma Dayalı İhtisas Sera Organize Sanayi Bölgesi Ele Alındı

Bergama Ticaret Odası (BERTO) Yönetimi, Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz'ü makamında ziyaret ederek yeni dönem için 'hayırlı olsun' dileklerini iletti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, iki taraf arasındaki iş birliği ve bölgesel kalkınma konuları ele alındı.

Görüşmede, BERTO ve Dikili Belediyesi'nin de kurucu ortakları arasında yer aldığı Dikili Tarıma Dayalı İhtisas Sera Organize Sanayi Bölgesi'nin (TDİOSB) güncel durumu masaya yatırıldı. Tamamlandığında bölgede 3.500 kişiye, yüzde 90'ı kadın olmak üzere istihdam sağlayacak olan TDİOSB projesinin son durumu ve ilerleyen dönemde gerçekleştirilebilecek projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Dikili ve Bergama İş Birliği Önemli

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, BERTO Yönetimi'ne nazik ziyaretleri için teşekkürlerini iletti. Bu tür ziyaretlerin ve iş birliklerinin Dikili ve Bergama için büyük önem taşıdığını vurgulayan Başkan Kırgöz, Dikili Belediyesi olarak bölgesel kalkınma ve istihdama her türlü desteği sağlamaya hazır olduklarını ifade etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur...
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel...