Bergama Mesleki Eğitim Merkezi 2023-2024 Mezunlarını Verdi

Bergama Mesleki Eğitim Merkezi, 2023-2024 Öğretim Yılı mezuniyet töreni gerçekleştirildi.

Bergama Mesleki Eğitim Merkezi 2023-2024 Mezunlarını Verdi
12 Haziran 2024 - 19:07

Bergama Mesleki Eğitim Merkezi, 2023-2024 Eğitim - Öğretim Yılı'nı tamamlayan öğrencileri için düzenlenen törenle mezunlarını verdi. Törene Bergama Ticaret Odası (BERTO) Meclis Başkanı Onur Kayalıoğulları, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Melih Çağdaş ve Genel Sekreter Gülay Koç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Ulus, Bergama Demirciler Odası Başkanı Özcan Ala, veliler ve öğrenciler katıldı.

Törende bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Ulus, mezun olan öğrencileri tebrik ederek bundan sonraki hayatlarında başarılar diledi. Ulus, mesleki eğitimin önemini vurgulayarak, mezunların aldıkları bilgi ve becerilerin iş hayatında kendilerine büyük faydalar sağlayacağına inandığını söyledi.

Okul Müdürü Murat Yıldırım da yaptığı konuşmada, öğrencilerin mesleki eğitim süreci boyunca gösterdikleri emek ve özveri için teşekkür etti. Yıldırım, mezunların bundan sonraki hayatlarında Bergama Mesleki Eğitim Merkezi'ni en iyi şekilde temsil edeceklerine inandığını ifade etti.

Konuşmaların ardından BERTO Yönetimi tarafından mezun olan öğrencilere diplomaları verildi. Törende ayrıca, çeşitli alanlarda dereceye giren öğrenciler de ödüllendirildi.

Törende, mezunlar ve aileleri duygusal anlar yaşadılar. Mezunlar, öğretmenlerine ve ailelerine teşekkür ederek bundan sonraki hayatlarında elde edecekleri başarılarda kendilerine destek olmalarını dilediler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur...
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel...