BBP İzmir teşkilatı seçim çalışmalarına başladı

İzmir'deki  ilçelerde yeniden yapılanmaya giden Büyük Birlik Partisi İzmir teşkilatı yaklaşan seçim dönemine hazırlanıyor...

BBP İzmir teşkilatı seçim çalışmalarına başladı
11 Ağustos 2022 - 23:18

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ BUCA’DA "TURAN" DÖNEMİ BAŞLADI 

Büyük Birlik Partisi (BBP) İzmir İl Başkanı Erdem Öksüz ve il yönetim kurulu üyeleri, yeni göreve gelen BBP Buca İlçe Başkanı Mehmet Turan'ı makamında ziyaret etti. 

'BUCA’NIN ANAHTARI TURAN HOCAMIZDA' 

2023’te haziran ayında yapılacak seçimler öncesinde BBP İzmir teşkilatında hareketlilik yaşanıyor. Cumhur İttifakı içinde kendi adı, amblemi ve adaylarıyla seçimlere katılma kararı aldıklarının altını çizen BBP İzmir İl Başkanı Erdem Öksüz, şunları söyledi: “İlçelerde eksiklerimizi giderip partimiz için sahada çalışıyoruz. Bizim duruşumuz milletin sinesinden çıkıp hizmet edecek bir ekip ile davamızda mücadeleden geçiyor. Buca ilçemizde de yeniden yapılanmaya giderek bir bayrak değişimi gerçekleştirdik. Değerli eğitimci hocamız Mehmet Turan, İzmir’in öğrenci  popülasyonunun en yüksek olduğu iki ilçeden biri olan Buca’da ilçe başkanımız oldu. Bu açıdan Buca’da çok renkli ve aktif çalışmalar olacağına inanıyorum.” 
 

TURAN: BUCA’DA İDDİALI ÇALIŞMALAR YAPACAĞIZ 

BBP Buca İlçe Başkanı Mehmet Turan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Partimizin ve şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun aziz hatırasını hakkıyla taşımaktan onur duyuyorum. Buca ilçe başkanlığımızı en merkezi noktaya taşıdık. Çalışmalarımıza başladık. Ülkemiz ve milletimiz için elimizden geleni yapacağız. İnanıyoruz ki bir doğrunun imanı bin eğriyi düzeltir. Bu dava yolunda Buca’da her geçen gün büyüyerek güçleneceğiz.” şeklinde konuştu. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mobilya sektöründe düğün heyecanı! 600 bin çift evlenecek
Mobilya sektöründe düğün heyecanı! 600 bin çift evlenecek
İslamofobi ısrarla gündemde tutulmaya çalışılıyor! Peki neden?
İslamofobi ısrarla gündemde tutulmaya çalışılıyor! Peki...