Başkan Tugay'dan Kiraz ve Beydağ Ziyareti: Bayramın İlk Gününde Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Kurban Bayramı'nın ilk gününde geleneksel bayram ziyaretlerini sürdürerek, Kiraz ve Beydağ ilçelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Sabahın erken saatlerinde başlayan ziyaretlerde, yerel yöneticiler ve bürokratlar da Başkan Tugay'a eşlik etti.

Başkan Tugay'dan Kiraz ve Beydağ Ziyareti: Bayramın İlk Gününde Vatandaşlarla Bir Araya Geldi
16 Haziran 2024 - 16:59

Başkan Tugay Kurban Bayramı'nda Kiraz ve Beydağ'daki yurttaşlarla buluştu

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Kurban Bayramı'nın ilk gününü Kiraz ve Beydağ'da geçirdi. Kiraz'da bayram namazının ardından yurttaşlarla bir araya gelen ve ilçede incelemelerde bulunan Başkan Tugay'ın ikinci durağı Beydağ oldu. 


İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Kurban Bayramı'nın ilk günü Kiraz ve Beydağ'da yurttaşlarla bir araya geldi.

Başkan Tugay, sabahın ilk saatlerinde Kiraz'a gitti. Kiraz Belediye Başkanı Nasuh Coşkun'un karşıladığı Başkan Tugay'a İZBETON Genel Müdürü Hüseyin Sezer, İZSU Genel Müdürü Gürkan Erdoğan, İZTARIM Yönetim Kurulu Başkanı ve Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı Ziya Çavdar  ile bürokratlar da eşlik etti. Bayram namazını Kiraz İsabey Camii'nde kılan Başkan Tugay, Kirazlılarla bayramlaştı. Kiraz Hisar Köyü'nde incelemelerde bulunan Tugay, İzmir Büyükşehir Belediyesi İzmir İtfaiyesi'nde ve İZSU şantiyesinde çalışan personelle bayramlaştı. 


Tugay:  Kurban Bayramımız kutlu olsun

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Kiraz'ın ardından Beydağ'a geçti. Beydağ Belediye Başkanı Şakir Başaran'ı makamında ziyaret eden Başkan Tugay, ilçede devam eden projeleri inceledi. Yurttaşlarla da ilçe merkezinde bir araya gelen Başkan Cemil Tugay, “Tüm insanlığa sağlık, mutluluk ve bereket getirmesi dileğiyle Kurban Bayramı'nızı kutluyorum. Nice bayramlarda buluşmak dileğiyle” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur...
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel...