Başkan Denizli: Doğru Yerel Yönetim İyi Planlamadan Geçer

Çeşme Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısında Ilıca Jeotermal Kür Merkezi ve Kampüs Alaçatı Projelerinin Peyzajı Onaylandı. Çeşme Belediye Başkanı Lal Denizli, Doğru Yerel Yönetim Anlayışı ve Planlamanın Önemini Vurguladı.

Başkan Denizli: Doğru Yerel Yönetim İyi Planlamadan Geçer
06 Haziran 2024 - 15:04

Çeşme'de Meclis Toplantısı: Ilıca ve Alaçatı'da Yeni Projeler Onaylandı

Çeşme Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı, Çeşme Belediye Başkanı Lal Denizli’nin başkanlığında, Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Başkan Denizli, “Doğru yerel yönetim anlayışı, iyi planlamalardan geçer. Bu nedenle de bu hususta bir yönetim anlayışı benimseyeceğimi her fırsatta söyledim. Çeşme’mizi daha güvenli, daha huzurlu ve daha güzel bir hale getirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi. 

Çeşme Belediye Meclis Üyeleri Haziran Ayı Meclis Toplantısı için Çeşme Belediye Meclis Salonu’nda bir araya geldi. Çeşme Belediye Başkanı Lal Denizli’nin yönetiminde toplanan meclis, gündemdeki önergeleri görüştü.

Toplantıda, Ilıca Mahallesi’nde yapımı devam eden “Ilıca Jeotermal Kür Merkezi” ve Alaçatı Mahallesi’nde yapımı devam eden “Kampüs Alaçatı” inşaatının peyzaj projesinin uygulanması konuları oy birliği ile kabul edildi. 

Başkan Denizli, “Vatandaşla iç içe bir yönetim anlayışımız var. Bunu her fırsatta dile getiriyoruz. Vatandaşlardan da olumlu dönüşler alıyorum. Doğru yerel yönetim anlayışı, iyi planlamalardan geçer. Bu nedenle de bu hususta bir yönetim anlayışı benimseyeceğimi her fırsatta söyledim. Bu anlayışla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İlçemizi daha güvenli, daha huzurlu ve daha güzel bir hale getirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi. Denizli, ayrıca, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri öncesinde yaptığı halk buluşmalarını devam ettireceklerinin altını önemle çizerek, “Halk buluşmalarımızın ilkini bu hafta gerçekleştireceğiz. Seçim sonrasında yaptığımız ilk halk buluşması olacak. Bunun da çok kıymetli olacağını düşünüyorum” diye konuştu. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel...
İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun...