BANTBORU Off-Road Team dolu dizgin

BANTBORU OFF-ROAD TEAM, BAŞARILI PERFORMANSINI KARABÜK’TE DE SÜRDÜRDÜ...

BANTBORU Off-Road Team dolu dizgin
30 Eylül 2019 - 12:22

Türkiye Off-Road Şampiyonası 2019 sezonunda S3 Sınıfı’nda iddiasını sürdüren BANTBORUOff-Road Team, şampiyonanın 3. ayağı KARDOFF yarışını S3 Sınıfı İkincisi olarak tamamladı ve podyum hedefine ulaştı.

TransAnatolia Rally Raid’i kendi sınıfında Birinci, Genel Klasmanda ise İkinci sırada tamamlamasının ardından, rekabetçi performansını Türkiye Off-Road Şampiyonası’nın 28-29 Eylül tarihlerinde Karabük’te gerçekleşen 3. ayağına taşıyan BANTBORU Off-Road Team, bu yarışta da podyum hedefini gerçekleştirdi ve sınıfında İkinciliği elde etti.

2018 sezonunu S1 Pilot İkincisi ve S1 Co-Pilot Birincisi dereceleri ile kapatan ve 2019 sezonunda yeni araçlarıyla S3 sınıfında yarışan BANTBORU Off-Road Team, ülkemizin tek kadın Off-Road S1 sınıf birincisi unvanına sahip İlayda Hancı Korkut pilotajında yarışıyor. Ekibin co-pilotluğunu, Batuhan Korkut üstleniyor.

Zorlu parkuru ile dikkat çeken KARDOFF / Türkiye Off-Road Şampiyonası 3. Ayak Yarışı, S3 sınıfında 10 aracın katılımına sahne oldu.

Derin su geçişleri, dik yamaç tırmanışları ve eğimli, kaygan zeminde çapraz geçişlerle büyük heyecana sahne olan ikinci gün, 5 araç çeşitli sorunlarla yarıştan çekildi.

Sorunsuz bir yarış çıkaran ve S3 Sınıfı İkincisi olarak finişe ulaşan BANTBORU Off-Road Team, Türkiye Şampiyonası’nda iddiasını sürdürdü.

Sakarya, Sinop ve Kahramanmaraş’ta gerçekleşecek üç ayakla devam edecek olan şampiyonada, BANTBORU Off-Road Team üçüncü sırada yer alıyor. Takım, kalan yarışlarda da podyum hedefliyor.