Aygaz'ın Yeni Nesil LPG'Lİ Dış Mekan Isıtıcılarıyla Açık Havanın Tadını Çıkarın

Aygaz’ın şık ve kullanışlı tasarımlarıyla göz dolduran yeni nesil dış mekan ısıtıcıları, ister bahçenizde, ister terasınızda, ister kafe ve restoranlarınızda, soğuk günlerde açık havanın keyfini sürmenize eşlik edecek.

Aygaz'ın Yeni Nesil LPG'Lİ Dış Mekan Isıtıcılarıyla Açık Havanın Tadını Çıkarın
13 Ocak 2021 - 12:29

Aygaz’ın şık ve kullanışlı tasarımlarıyla göz dolduran yeni nesil dış mekan ısıtıcıları, ister bahçenizde, ister terasınızda, ister kafe ve restoranlarınızda, soğuk günlerde açık havanın keyfini sürmenize eşlik edecek.   

Yaşama dair getirdiği çözümlerle dış mekan ısıtıcılarda da liderliğini sürdüren Aygaz, zengin ürün portföyünde yer alan ısıtıcılar ile dış mekanlarınızda sıcacık ortamlar yaratmanıza olanak sağlıyor.  Teras, bahçe, kafe ya da restoran farketmeksizin mekanınızın şıklığına şıklık katacak Aygaz dış mekan ısıtıcılarıyla, kullanımı kolay tek tuşla ateşleme sayesinde konfor dolu sıcak bir kış sizleri bekliyor.

Lhotse 960 ve 817 Sehpa Tipi Isıtıcılar görünümüyle de içinizi ısıtıcak
Şık ve modern tasarımlarıyla dış mekanlara konfor getiren, siyah veya beyaz renk seçeneği sunan Lhotse 960 ve 817 sehpa tipi ısıtıcılarla günün her anınında açık hava keyfi sürmeniz mümkün. Paslanmaz tüp brülörü, ayarlanabilir ayakları, manuel gaz kontrolü ile güvenliği; sıra cam boncuklu ve lav taşlı alev haznesi seçenekleriyle de şıklığı konforunuz için bir araya getiren Lhotsa 960 ve 817 tipi ısıtıcılar, ısıtıcı koruma kılıfını da kullanıcılarına hediye olarak sunuyor.

Odun ateşini izleyerek ısınmanın keyfini yaşayın
Aygaz’ın Seramik Odunlu Muztag 500 Dış Mekan Isıtıcısı ile şömine keyfini açık alanlarda da yaşayabilirsiniz.  Siyah toz boya kaplı çelik yapısı, paslanmaz tüp brülör, cam rüzgar koruması, manuel gaz kontrolü, seramik odun setli alev haznesiyle şık ve güvenilir bir kullanım sağlıyor. Ayarlanabilir ayakları sayesinde kolay taşınma özelliği sunan Muztag 500 ısıtıcı, koruma kılıfını da kullanıcılarına hediye ediyor.

 Aygaz’dan pratik bir ısıtıcı daha: Palmiye
Aygaz Palmiye tipi ısıtıcı, tekerlekli tasarımı sayesinde taşımada kolaylık sağlamasının yanı sıra ortamda oksijen azalmasına karşı otomatik kapanma, devrilme halinde gaz kesen yangın emniyet sistemi, pilot alevli ve kademeli güç sistemi ile güvenliğinizi ön planda tutuyor. Hızlı ve dengeli ısı dağılımı, elektronik çakmak ile kolay ateşleme sağlayan Palmiye tipi ısıtıcılar, estetik dizaynı ve paslanmaz çelikten imal edilen yapısı, metalik ve gri renkli toz boya kaplama seçenekleriyle ısınma ihtiyacınızı pratik bir şekilde karşılamanıza olanak sunuyor. 

Aygaz cihazlarını Keyiflibahce.com’dan alanlara ilk tüp hediye  
İhtiyacınız olan Aygaz cihazlarını, Aygaz’ın LPG’Lİ cihazlar satış platformu olan Keyiflibahce.com sitesinden satın almanız halinde depozito bedeli hariç ilk tüpü hediye eden Aygaz, güvenli bağlantı seti ve dedantörüyle birlikte Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo ve montaj hizmeti sunuyor. Cihazlar aynı zamanda Aygaz bayilerinden de temin edilebiliyor.