<
Avrupalı Dev Şirketlerin Kurumsal Kıyafetleri Türkiye’de...

Avrupalı Dev Şirketlerin Kurumsal Kıyafetleri Türkiye’de Üretiliyor

Türkiye’de katma değer yaratan en önemli sektörlerden biri olan tekstil sektörü Avrupa Birliği’nin tedarikçisi olmaya devam ediyor. İçlerinde dünyaca ünlü markaların bulunduğu birçok Avrupalı firmanın kurumsal kıyafetleri Pasin Tekstil tarafından tasarlanıp, üretiliyor.

05 Ağustos 2019 - 13:12

1996 yılında faaliyete başlayan Pasin Tekstil, 20 yılı geçkin deneyimiyle günümüzde uluslararası boyutta üretim ve ihracat yapan firmalar arasında yerini alıyor. Başta Almanya olmak üzer Avrupa’nın birçok ülkesine tekstil ihracatı yapan Pasin Tekstil’in kurucularından Kıvanç Pasin, sektördeki yolculuklarına hazır giyim ile başladıklarını daha sonra buna ek olarak kurumsal giyim ile devam etiklerini söyledi.

Bugün yerli ve yabancı firmalara kurumsal giyim konusunda çözüm ortaklığı sunduklarını söyleyen Kıvanç Pasin, “Kurumsal iş kıyafetlerinden iş güvenliği ekipmanlarına kadar ürün çeşitliliğimiz ve orijinal tasarımlarımızla müşterilerimizin her ihtiyacınızı karşılamayı hedefledik. Hizmet kalitemizi arttırmak için çalışanlarımızın kalifikasyon seviyelerini yükseltecek düzenli eğitim faaliyetleri düzenledik. Bu sayede müşterilerimize daha yakın ve güvenilir olduk.” dedi. 

Global birçok markanın kurumsal kıyafetlerini tasarladıklarını söyleyen Kıvanç Pasin, “Kurumsal iş kıyafetlerinde müşterimizin markası kadar çalışanların rahatlığını da ön planda tutuyoruz. Bu yüzden rahatlığı ve şıklığı bir araya getiriyoruz.” dedi. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hayko Cepkin'den Müthiş Sahne Şov
Hayko Cepkin'den Müthiş Sahne Şov
17 Ağustos'un 20. yılı: İstanbul depreme hazır mı?
17 Ağustos'un 20. yılı: İstanbul depreme hazır mı?