ASAT 7/24 sahada

ASAT Genel Müdürlüğü sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu gün ve saatlerde bakım, onarım ve imalat çalışmalarını aralıksız sürdürüyor...

ASAT 7/24 sahada
02 Şubat 2021 - 21:01
Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu gün ve saatlerde bakım, onarım ve imalat çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. ASAT ekipleri, hafta sonu kentin birçok noktasında içme suyu altyapısına yönelik çalışma gerçekleştirdi. 


Geçtiğimiz hafta sonu kısıtlamada ASAT Genel Müdürlüğü’ne bağlı 16 arıza onarım ve 10 imalat ekibi sahada görev yaptı. Araç ve yaya trafiğinin sınırlı oluşundan istifade eden ASAT ekipleri şehrin pek çok noktasında içme suyu imalatı ve onarımı gerçekleştirdi.  

BAKIM-ONARIM VE İMALAT YAPILDI
ASAT ekipleri Konyaaltı ilçesi Hurma Mahallesi Boğaçay Caddesi’nde, Döşemealtı ilçesinde Yeşilbayır Mahallesi 4392. Sokak ve Odabaşı Mahallesi 9606. Sokakta yeni imalatlar yaptı. Aksu Fettahlı Caddesi’nde, Kemerağzı Mahallesi’nde 32007 ve 32046’ncı sokaklar arasında ve Muratpaşa Mahallesi 592. Sokak’ta hatların sorunlu bölümleri yenilendi. Hafta sonu toplam 266 adet arıza onarımı tamamlandı. 

ÇALIŞMALAR SÜRECEK
ASAT ekipleri ayrıca Konyaaltı Havzası Bağlantı işi kapsamında 800’lük çelik borudan 500’lük düktil boruya bağlantı sağlandı. ASAT’ın 7 gün 24 saat nöbetçi ekiplerle görevde olduğu, ayrıca belli noktalarda mağduriyete sebep olmadan ve kent içinde trafiği aksatmadan uygun gün ve saatlerde yürüttüğü çalışmalarına planlı bir şekilde devam edeceği belirtildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Esnaf, TBMM'nin açılmasını bekliyor!
Esnaf, TBMM’nin açılmasını bekliyor!
Big Fish Çeşme 2023 sona erdi
Big Fish Çeşme 2023 sona erdi