Anıl Piyancı Ruffles Müzik'in lansmanında gençleri coşturdu

Eğlenceli anların vazgeçilmezi, gençlerin en sevdiği patates cipsi Ruffles, sevilen rap sanatçısı Anıl Piyancı ve Youtuber Berk Coşkun ile Klein Garten’da eğlenceli bir lansmana imza attı...

Anıl Piyancı Ruffles Müzik'in lansmanında gençleri coşturdu
31 Temmuz 2019 - 16:49

.Konukların müzik ve eğlencenin tadını çıkardığı geceye ikilinin sahnede gerçekleştirdiği Ruffles için hazırladıkları “Dalgana Bak” düeti damgasını vurdu.

“Ruffles’la Aç Müziği, Dalgana Bak” mottosuyla yola çıkan organizasyon gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

Müzik dolu etkinliğe Merve Özbey, Yunus Günçe, Işık Selin Günçe, Serenay Aktaş, Burcu Binici, Alya, Aslıhan Karalar, Cihan Nacar, Rıfat Yüzüak, Rabia Yaman gibi ünlü isimler de katıldı.

Türkiye’deki atıştırmalık pazarının en büyük markalarından biri olan Ruffles, gençlerin son dönemde büyük ilgi gösterdiği Anıl Piyancı ve Berk Coşkun birlikte eğlencenin en üst seviyede olduğu bir geceye imza attı. Anıl Piyancı’nın şarkılarıyla coşan konuklar, şarkılara tek bir ağızdan eşlik etti.

Anıl Piyancı “Uzun yıllardır hayatımın bir parçası olan hip hop kültürünün Türkiye’de ve dünyada bu kadar popüler olması beni çok mutlu ediyor. Ruffles için Berk Coşkun ile beraber yaptığımız “Dalgana Bak” şarkısı da izleyenler tarafından oldukça beğenildi. En sevdiğim atıştırmalık markası Ruffles ile iş birliği yapmak benim için gerçekten hem çok eğlenceli bir deneyim hem de oldukça gurur verici oldu.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mobilya sektöründe düğün heyecanı! 600 bin çift evlenecek
Mobilya sektöründe düğün heyecanı! 600 bin çift evlenecek
İslamofobi ısrarla gündemde tutulmaya çalışılıyor! Peki neden?
İslamofobi ısrarla gündemde tutulmaya çalışılıyor! Peki...