Aliağalı 'AK Kadınlar'dan sağlık çalışanlarına destek

    AK Parti Aliağa Kadın Kolları yönetimi, Kovid-19 hastaları için cansiperane mücadele eden sağlık çalışanlarına destek vermek için evde çeşitli ikramlar hazırladı...

    Aliağalı 'AK Kadınlar'dan sağlık çalışanlarına destek
    13 Aralık 2020 - 15:26

    AK Parti Aliağa Kadın Kolları Başkanlığınca, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele eden sağlık çalışanlarına destek olmak için hazırlanan çeşitli ikramlar, Aliağa Devlet Hastanesi yöneticilerine teslim edildi.

    İlçe Kadın Kolları Başkanı Şule Akman Yıldırım öncülüğünde düzenlenen etkinlikle tüm dünyayı tehdit eden koronavirüs salgını dolayısıyla gecesini gündüzüne katan sağlık çalışanları unutulmadı.

    Aliağa Kadın Kolları yönetiminde yer alan partililer, çeşitli ikramları evlerinde hazırladı.
    Aliağa Kadın Kolları Başkanı Şule Akman Yıldırım, özenle paketlenen ikramlıkları, hastane yöneticilerine teslim etti. İkramlar, hastanenin servislerinde ve ilgili birimlerinde çalışan tüm personele dağıtıldı.

    - "Sağlık çalışanlarının hakkı ödenmez"
    AK Parti Aliağa Kadın Kolları Başkanı Şule Akman Yıldırım, yaptığı açıklamada, Kovid-19 salgını nedeniyle tüm dünyanın zorlu bir süreçten geçtiği vurguladı. Bu sürecin Sağlık Bakanlığının aldığı önlemler ve sağlık çalışanlarının özverili mücadelesiyle aşılacağına inandığını dile getiren Yıldırım, vatandaşın sağlığı için canını ortaya koyan sağlık çalışanlarının her daim yanında olduklarını kaydetti.

    "Sağlık çalışanlarımızın özverisi her türlü takdirin üstünde” diyen Yıldırım, evlerinde hazırladıkları ikramlarla sağlık çalışanlarına teşekkür ederken aynı zamanda Kovid-19'a karşı farkındalık oluşturmayı da amaçladıklarını dile getirdi.

    -“Maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyalım”
    Kovid-19’un yayılmaması için uyarılarda bulunan Yıldırım, şöyle konuştu:
    "Kovid-19'la kahramanca ve fedakarca mücadele eden doktorundan hemşiresine, laborantından tıbbi sekreterine tüm sağlık çalışanlarımıza bir nebze de olsa destek vermek için yönetimimizden arkadaşlarımızın hazırladığı çeşitli ikramları Aliağa Devlet Hastanesine götürerek takdim ettik. Gecelerini gündüzlerine katarak bu illetin yok olması için bedenlerini siper eden, hastalarımıza can olmak, nefes olmak için canlarını hiçe sayan sağlık çalışanlarımızdan Allah razı olsun. Kendi can emniyetimiz, sevdiklerimizin sağlığı ve hastanelerin iş yükünü artırmamak için lütfen maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyalım.  Zorunlu olmadıkça evde kalmaya devam edelim. İnşallah bu sıkıntılı günlerin de geçmesi yakındır."


      İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
      Dünya'da ucuz para devri kapanıyor mu?
      Dünya'da ucuz para devri kapanıyor mu?
      'Amerika temiz enerji teknolojisi sanayisini yaratmak istiyor'
      'Amerika temiz enerji teknolojisi sanayisini yaratmak istiyor'