Aksigorta'ya Turkey Customer Experience Awards'tan İki Ödül

​​​​​​​Müşteri odaklı yaklaşımlarla ürün ve hizmetlerini geliştiren Aksigorta, bu anlayışla hayata geçirdiği projeleri ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor.

Aksigorta'ya Turkey Customer Experience Awards'tan İki Ödül
18 Haziran 2022 - 19:35

Yeni nesil sigortacılık anlayışıyla ürün ve hizmetlerini geliştirmeye devam eden Aksigorta, Turkey Customer Experience Awards’ta müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya yönelik projeleri ile iki farklı kategoride birincilik ödülünün sahibi oldu.

Müşteri odaklı yaklaşımlarla ürün ve hizmetlerini geliştiren Aksigorta, bu anlayışla hayata geçirdiği projeleri ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor. 2008 yılından bu yana uluslararası arenada müşteri deneyimi yarışmaları düzenleyen Birleşik Krallık merkezli Awards International tarafından düzenlenen ve en iyi müşteri deneyimi projelerinin ödüllendirildiği Turkey Customer Experience Ödülleri’nde müşteri odaklı projeleriyle yarışan Aksigorta, 2 farklı kategoride Gold ödüle layık görüldü.

Aksigorta, geçtiğimiz Aralık ayında lansmanı yapılan Aksigorta Mobil uygulaması ile ‘Teknolojinin En İyi Kullanımı - Finansal ve BT Hizmetleri’ kategorisinde, Borusan ETA işbirliği ile hayata geçirdiği Lojistik Platform Sigortacılığı projesiyle de ‘Ürün veya Hizmet Geliştirme – İnovasyon’ kategorisinde güçlü rakiplerini geride bırakarak birincilik ödülü olan Gold ödülün sahibi oldu.

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin dijitalleşme ve teknoloji kullanımıyla yeni bir boyut kazandığını vurgulayan Aksigorta Genel Müdür Yardımcısı Metin Demirel, “Aksigorta olarak, müşteri odaklı projelerimizin ödülle taçlanmasından memnuniyet duyuyoruz. Tüm iş süreçlerimizde dijitalleşmeyi aktif olarak kullanıyor; bu sayede en hızlı çözümlerle müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Bundan sonraki süreçte de müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran ve iş süreçlerini sadeleştiren uygulamaları hayata geçirmeye devam edeceğiz’’ diye konuştu.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İyicilik ve Kötücülük Ölçeğinde Türkiye sınırın altında kaldı
İyicilik ve Kötücülük Ölçeğinde Türkiye sınırın altında...
AK Partili Kaya: Karabağlar'ı CHP'nin insafına terk etmeyeceğiz!
AK Partili Kaya: Karabağlar'ı CHP'nin insafına terk etmeyeceğiz!