AK Partili Çankırı'dan Ülkü Grup ziyareti

AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Menderes'te yeni yerine taşınan Ülkü Grubu ziyaret etti...

AK Partili Çankırı'dan Ülkü Grup ziyareti
25 Ocak 2019 - 19:07

Ülkü Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Ülkü ve eşi Tülin Ülkü ile bir araya gelen Çankırı, "Ülkü Grup zaten kurulduğu günden bu yana sürekli gelişerek istihdama ve iş gücüne büyük destekte bulunmuş, ülke ekonomisinin temel taşlarından olan tekstil sektöründe ise kaliteli ve yenilikçi çalışma felsefesiyle ülke ekonomisine katkı sağlayan şirketlerden olmuştur. Başarılarını hayranlıkla inceledim ve kendisiyle ülkemiz adına bir kez daha gurur duydum. Kendilerine ve çalışanlarına işlerinde başarılar diliyorum” dedi.

KUPA MÜZESİ GİBİ
AK Parti Gaziemir Kadın Kolları Başkanı Seda Aksoy, AK Parti Gaziemir Belediye Başkan Adayı Nazmi Yılmaz ve AK Parti Gaziemir İlçe Başkanı Erol Kaya'nın da katıldığı ziyarette Çankırı, Ümit Ülkü'nün motorsporlarındaki başarısını da takip ettiklerini ifade ederek “Hayırseverlikleri ile gönülleri fetheden Ümit Bey ve kıymetli eşinin çalışmalarını yakından inceleme fırsatı yakaladığımız için mutluyum. Ümit Bey yıllarca motor sporlarında yurtiçi ve yurtdışında ülkemizin adını dünyaya duyurmak için elinden geleni yapan önemli bir sporcudur. Kazandığı şampiyonluklar için ayırdığı yer, adeta kupa müzesi haline gelmiş" diye konuştu.

ÜLKÜ’DEN TEŞEKKÜR
AK Parti Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı ile AK Parti Gaziemir Belediye Başkan Adayı Nazmi Yılmaz ve ilçe teşkilatını ağırlamaktan mutluluk duyduğunu söyleyen Ümit Ülkü “Grup şirketimizin temel ilkeleri hızlı, dürüst ve sürekli ilerleyen kendini yenileyen bir yapıda olmaktır. İnsanlık ve ülkemiz için iyi ve güzel olanın, Ülkü Grup için de iyi ve güzel olacağına inanıyoruz. Ülkemizin refahı için her zaman elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Onca çalışmalarınızın arasında buraya kadar gelerek beni ziyaret etmeniz bizim için ayrı bir motivasyon sebebi oldu. Hepinize teşekkür ederim” diye konuştu. Ziyaretin sonunda Ülkü, Çankırı’ya Osmanlı geleneğinde bolluk ve bereketi temsil eden “nahıl ağacı”nı simgeleyen hediyesini takdim etti.