AK Parti Milletvekili Bekle'den esnaf ziyareti

AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle, İzmir'de esnafı ziyaret ederek, sorunlarını dinledi...

AK Parti Milletvekili Bekle'den esnaf ziyareti
26 Aralık 2019 - 20:16

AK Parti İzmir Milletvekili ve Milli Savunma Komisyonu Sözcüsü Cemal Bekle, esnafı ziyaret etti. Çankaya’da vatandaşlarla sohbet eden Bekle, esnafla görüştü.

AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle, Çankaya Elektronikçiler Çarşısı’nda esnafı ziyaret etti. Bekle, deneyimli siyasetçi Nazmi Yılmaz ve Bilal Doğan ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette, esnafla sohbet ederek sorunlarını ve taleplerini dinledi. AK Parti olarak milletvekilleri ile vatandaş arasındaki bütün engelleri kaldırdıklarını dile getiren Bekle, ilk günden itibaren çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini belirtti. Esnaf tarafından ilgiyle karşılanan Bekle, ziyaretlerini sürdüreceğini ifade ederek esnafa hayırlı ve bol kazanç diledi.

AK Parti’nin kurulduğu günden itibaren halkın ve esnafın sorunlarına eğilen bir anlayışla hizmetlerini sürdürdüğünü belirten AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle, “Biz seçimden seçime değil yılın her günü vatandaşlarımızın arasındayız. Şehrimizin ekonomik temelini esnaflarımız oluşturuyor. Esnaflarımız başımızın tacıdır. AK Parti olarak üzerimize düşen her konuda esnafın yanında olmaya çalışıyoruz. Vatandaşlarımız günün 24 saati hangi konuda olursa olsun sorunlarına çözüm üretmemiz için bizimle görüşebilirler. Vatandaşlarımızın huzuru, rahatı ve geleceği için ne kadar çalışsak azdır” diye konuştu.