Açık Denizlerin Usta Balıkçıları Tuna Masters'ta Yarışacak

Bu yıl, Bitci.com ana sponsorluğunda ve Teos Marina ev sahipliğinde ve Seferihisar Belediyesi himayesinde, 7’ncisi düzenlenecek Bitci com Tuna Masters Teos Balıkçılık Turnuvası, 8-11 Eylül 2022 tarihinde yapılacak.

Açık Denizlerin Usta Balıkçıları Tuna Masters'ta Yarışacak
07 Eylül 2022 - 16:37
Bu yıl, Bitci com ana sponsorluğunda ve Teos Marina ev sahipliğinde ve Seferihisar Belediyesi himayesinde, 7’ncisi düzenlenecek Bitci com Tuna Masters Teos Balıkçılık Turnuvası, 8-11 Eylül 2022 tarihinde yapılacak.
 
Açık deniz balıkçılığının bütün ustaları bu yıl yine, yapıldığı ilk günden beri çok büyük ilgi gören ve Türkiye’nin en ve Avrupa’nın en büyük turnuvalarından birisine dönüşen Bitci com Tuna Masters Teos’ta dev balıkların peşinde olacak.  
 
Tuna Masters serisinin ilk ayağını oluşturan Bitci com Tuna Masters Teos’a bu yıl 50 tekne katılacak. Seferihisar çevresindeki tüm marinalardan gelecek ve Kıbrıs’tan gelecek iki teknenin yanı sıra yarışmada Suudi Arabistan, Güney Afrika ve Monaco gibi ülkelerden sporcular da yer alacak.
 
Bitci com Tuna Masters Teos yarışmacıları arasında, Erkut Soyak, Gökhan Çarmıklı, Turgut Konukoğlu, Suat Yiğit, Mahmut Özgener, Altuğ Aksoy, Sinan Kuran ve Bülent Delican gibi uluslararası sularda kendini kanıtlamış birçok usta bulunuyor. 
 
Yıllardır en çok ve en büyük balıkların yakalandığı Tuna Masters Teos’ta yarışmaya ek olarak, turnuva sahasında dünya lideri birçok marka da destekçi olarak ürünleri ile yer alacak. Bu yıl ilk defa, Tuna Master Turnuvaları Driftwood Sanatçısı Cem Özipek de açacağı “Denizden Gelen” sergisinde eserlerini sergileyecek. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İhsan Yüce'nin bilinmeyen hayat hikayesi
İhsan Yüce'nin bilinmeyen hayat hikayesi
'Salçaya Konulan İhracat Kotası Kınık Domatesini Vurdu'
'Salçaya Konulan İhracat Kotası Kınık Domatesini Vurdu'