A101 Kapıda uygulaması: Şimdi Türkiye'nin 81 İlinde

TÜRKİYE'NİN EN YENİ A101 ŞUBESİ “A101 KAPIDA” İLE EN UCUZ MARKET ALIŞVERİŞİ 81 İLDE AYNI GÜN ADRESİNİZDE!

A101 Kapıda uygulaması: Şimdi Türkiye'nin 81 İlinde
14 Eylül 2020 - 08:53

Türkiye’nin en yaygın perakende zinciri A101, Nisan ayında “A101 Kapıda” uygulaması ile başladığı ‘’en ucuz marketi aynı gün teslimat ile adresinize taşıyan’’ hizmetini, Eylül ayı itibariyle Türkiye genelinde hayata geçirdi.

Aynı gün içinde adrese teslimat özelliği ile öne çıkan “A101 Kapıda” uygulaması, çok hızlı bir şekilde tüm Türkiye’ye yayıldı. “En Yeni A101 Şubesi’ sloganıyla ilerleyen dijital uygulama sayesinde A101, ülkenin köşe bucak her yerine erişim iddiasını, aynı gün teslimat servisi ile dijital platformda da korudu.

Türkiye’nin her ilçesinde yer alan 9.000’den fazla marketi ile en yaygın perakende zinciri olan A101, 12.kuruluş yıldönümü olan 28 Nisan’da, kaliteli ürünleri en ucuz fiyatla sunma misyonunu bir ileri noktaya taşıyarak “A101 Kapıda” mobil uygulamasını başlatmıştı. Belli başlı şehirlerde başlayan uygulama 4 ay içinde A101’e yakışır bir şekilde hızla büyüyerek, 81 ili kapsar hale geldi.

Eylül ayından itibaren 81 ilde de aktif olan uygulama sayesinde, en ucuz ve kaliteli market alışverişi adresinize taşınabiliyor. Yepyeni bir A101 deneyimi sunan “A101 Kapıda” mobil uygulaması ile üye girişi yapılarak kayıt olunduktan sonra, istenilen ürünler seçilip, uygun saat aralığı işaretlenerek cep telefonu üzerinden kolayca sipariş verilebiliyor. En yakındaki A101 marketinin stoklarından tedarik edilen ürünlerle aynı gün adrese teslimat sağlanıyor. Gıda (taze meyve sebze, et süt şarküteri ürünleri, bakliyat, unlu mamüller vb), temizlik, kozmetik, ofis&kırtasiye vb kategorilerdeki tüm ürünler uygulama üzerinden sipariş edilebiliyor. Ödemenin online olarak kredi kartı ile yapıldığı ve kart saklama özelliği bulunan uygulamada siparişlerin dağıtımı A101 Kapıda logolu özel araçlar ile gerçekleştiriliyor.