Tüm renkleri buluşturan festival: Trakya Fest

80 BİN ÜZERİ KATILIMCI BEKLENİYOR!

Tüm renkleri buluşturan festival: Trakya Fest
07 Temmuz 2019 - 18:11

Trakya Bölgesi'nin ilk müzik festivali olan ve Orfe Organizasyon imzasıyla bu sene üçüncüsü düzenlenen Trakya Fest'e  80 binin üzerinde katılımcı bekleniyor.

Birbirinden farklı etkinlikler ve başarılı performanslara ev sahipliği yaparak katılımcılara eşsiz bir festival deneyimi yaşatmaya hazırlanan Trakya Fest, Trakya Bölgesi'nin en büyük festivali imzası taşıyor. 

''Tüm Renkleri Buluşturan Festival'' sloganıyla her yıl yenilenen ve her kesimden insana hitap etmeyi hedefleyen Orfe Organizasyon, Türkiye'nin dört bir yanından katılımcıları ağırlayarak müzik ve eğlence dolu 4 gün yaşatacak. 

18-19-20-21 Temmuz tarihlerinde şehir merkezine 7 dakika uzaklıkta bulunan, doğa harikası Uzunkum'da gerçekleşecek olan festivalde, bu sene sahne alacak isimler ise şu şekilde:

Aslı Gökyokuş, Ayo&Teo, Bedük, Ben Fero, Büyük Ev Ablukada, Can Bonomo, Cihan Mürtezaoğlu, Crew Project, Deniz Tekin, Dolu Kadehi Ters Tut, Edis, Emir Can İğrek, Ezhel, Feridun Düzağaç, Gaye Su Akyol, Gazapizm, Gencer Savaş ve Orkestrası, Jehan Barbur, Kahraman Deniz, Melek Mosso, Mor ve Ötesi, Nova Norda, Ozbi ft. Gülce Duru, Pera, RockA, Seksendört, Selçuk Balcı, Suzan Kardeş, TNK,Ufuk Beydemir, Yüksek Sadakat, Yüzyüzeyken Konuşuruz, YÖKŞ.

Türkiye'den farklı tarzlarda başarılı sanatçıların yanı sıra Amerikalı ünlü ikili Ayo&Teo'da festival sahnesinde yer alacak isimlerden olacak. Dünya çapında tanınan ve 600 milyonu geçkin izlenme rakamlarına sahip Ayo&Teo'nun katılımcılar için sürprizleri heyecanla bekleniyor. 

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında festival alanında Engelsiz Sahne isimli özel bir sahne oluşturulacak ve aynı zamanda sokak hayvanlarına bağış stantlarıyla destek verilecek. 

Festival Sahnesi: 

*Aslı Gökyokuş

*Ayo&Teo

*Bedük

*Ben Fero

*Büyük Ev Ablukada

*Can Bonomo

*Cihan Mürtezaoğlu

*Crew Project

*Deniz Tekin

*Dolu Kadehi Ters Tut

*Edis

*Emir Can İğrek

*Ezhel

*Feridun Düzağaç

*Gaye Su Akyol

*Gazapizm

*Gencer Savaş ve Orkestrası 

*Jehan Barbur

*Kahraman Deniz

*Melek Mosso

*Mor ve Ötesi

*Nova Norda

* Nil İpek 

*Ozbi ft. Gülce Duru

*Pera

*RockA

*Seksendört

*Selçuk Balcı

*Suzan Kardeş

*TNK

* Ufuk Beydemir  

*Yüksek Sadakat

*Yüzyüzeyken Konuşuruz

*YÖKŞ

Festival aktiviteleri: 

*Gencer Savaş Bandosu / Workshop 

*Rio Karnavalı 

*PUBG Turnuvası

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İran'daki protestoların perde arkasında neler var?
İran’daki protestoların perde arkasında neler var?
Dijital medyanın toplum ve toplumsal olaylar ile ilişkisi
Dijital medyanın toplum ve toplumsal olaylar ile ilişkisi